Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pytanie odnośnie zadaniowej rozmowy telefonicznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: pytanie odnośnie zadaniowej rozmowy telefonicznej (/Temat-pytanie-odnosnie-zadaniowej-rozmowy-telefonicznej-134407)



pytanie odnośnie zadaniowej rozmowy telefonicznej - Wiktorio30 - 11-06-2016 13:42

Witam

Na wstępie chciałem przeprosić, że zakładam taki wątek, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu (sorry). Mój wątek dotyczy moich wątpliwości odnośnie zarabiania dzięki rozmowom telefonicznym, które przeprowadza potencjalny konsultant tej lub innej firmy, ja zaś podaję swoje dane do kontaktu i czekam na telefon. Zainteresowałem się tą formą zarabiania przez internet aby zwiększyć swoje zarobki w "centrum reklamy" i zacząć zarabiać na "easy-cash".

Moja wątpliwość dotyczy następującej kwestii. Otóż nie jestem zainteresowany ofertą firm, z którymi mam się kontaktować dla zarobku. Zastanawiam się więc, czy podawanie swoich danych i odbywanie rozmów telefonicznych z konsultantami wedle zaleceń centrum reklamy czy easy cash jest na pewno legalne? A jeśli tak, to jakie korzyści będzie czerpać dana firma z faktu że przeprowadzę z jej konsultantem rozmowę telefoniczną wedle zaleceń centrum reklamy czy też easy-cash? Czy nie narażam się na jakieś nieprzyjemności z faktu zawracania głowy tej czy innej firmie?

Jeśli można prosić prosiłbym o odpowiedź.

Z poważaniem i pozdrowieniami
Wiktorio30


RE: pytanie odnośnie zadaniowej rozmowy telefonicznej - twardy - 11-06-2016 13:56

A gdzie masz napisane, ze musisz sie zgodzic na podane warunki przez telefon? Nie musisz tam nawet podawac prawdziwych danych Jerk No badz powazny...