Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? (/Temat-Szukam-darmowej-buchmakerki-i-i-stron-gdzie-zbiera-sie-punkty-i-wybiera-za-nagrody-134400)

Strony: 1 2


Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - helix - 11-06-2016 11:12

Tak jak w temacie


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - Assasinoo - 11-06-2016 11:20

Na typuje.pl są często konkursy typerskie, w których stawiasz wirtualnymi punktami, a np po miesiącu najlepsi dostają nagrody pieniężne. Możesz też sprawdzić moją sygnaturkę, 10€ na grę dostaniesz, zapoznaj się z warunkami bonusu i dzida Lol


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - mintek14 - 11-06-2016 11:40

playfulbet, sportsplays obstawia się za dolary


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - luckyluck34 - 11-06-2016 23:25

eurotip.pl


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - helix - 12-06-2016 11:53

Ale jak stracę wszystkie kredyty w eurotip to co dalej.


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - Xanthi - 12-06-2016 11:56

playfulbet.com Wink Do PL nie wysyłają nagród rzeczowych, ogólnie słaby katalog nagród teraz bo i Paypal zabrali Wink Jak przegrasz punkty, bo po kilku godzinach masz od nowa 4k Wink


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - helix - 12-06-2016 19:48

Teraz obstawiłem na euro2016 na Niemcy i dałem 4.000 i taki komunikat wyskoczył:

You don't have Coins to play! You can get some more in the section Earn coins


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - luckyluck34 - 12-06-2016 23:34

(12-06-2016 11:53)helix napisał(a):  Ale jak stracę wszystkie kredyty w eurotip to co dalej.
Co miesiąc dostajesz nowe.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - Xanthi - 12-06-2016 23:39

(12-06-2016 19:48)helix napisał(a):  Teraz obstawiłem na euro2016 na Niemcy i dałem 4.000 i taki komunikat wyskoczył:

You don't have Coins to play! You can get some more in the section Earn coins


Skoro postawiłeś za wszystko, to logiczne chyba że nie miałeś za co obstawić kolejnego meczu. Musisz czekać aż rozliczą i dopiero obstawić o ile tamten zakład był wygrany a z tego co widać Niemcy wygrały Smile


RE: Szukam darmowej buchmakerki i i stron gdzie zbiera się punkty i wybiera za nagrody? - helix - 13-06-2016 15:23

Jak obstawiać na typuje.pl bo nie wiem za bardzo bo dzisiaj się zarejestrowałem.