Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! (/Temat-Wielki-restock-w-HotPrizes-pl-Kazdy-moze-wygrac-134378)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - PaidMoney - 19-06-2016 13:23

(19-06-2016 13:18)DzejkobPL napisał(a):  Kiedy następny restock? Jerk2

Nie jest to szczyt marzeń, ale ok. Big Grin

[Obrazek: c3232d976f9447b99254e4a6d3166836.png]

Raczej następnego takiego restocku nie będzie, to jest duży wydatek dla organizatora myślę, że to był jedyny taki restock.


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - kellylentz9 - 19-06-2016 13:23

ja mogłem się zalogować na jakieś konto google, musiałem captche uzypełnić :/


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Leaders - 19-06-2016 16:07

(19-06-2016 13:22)rekki napisał(a):  Ciekawi mnie jak to jest w przypadku kosmetyków czy bonów do określonej kwoty (czy zwycięzca sam wybiera produkty, czy są już wcześniej przygotowane Tongue) i ewentualna zamiana na ekwiwalent pieniężny Big Grin

Zamiana na ekwiwalent pieniężny jest możliwa - będzie się to jednak wiązać z koniecznością podpisania specjalnego formularza i przesłania go do nas Smile



(19-06-2016 13:18)DzejkobPL napisał(a):  Kiedy następny restock? Jerk2

Jeszcze w przyszłości na pewno będzie jakiś restock bez limitów punktowych Smile A tymczasem pamiętajcie, że nagrody w "Sklepie" są dostępne 24/7 - można je zamawiać po zebraniu odpowiedniej ilości punktów.



Cieszymy się, że restock się udał Smile


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - rekki - 19-06-2016 16:12

@[Leaders] Na jaki numer GG pisać w sprawie nagród w restocku?


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - Albercik - 19-06-2016 16:13

Kiedy wysyłka nagród, jakieś potwierdzenie mailowe, cokolwiek? Dodgy


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - DzejkobPL - 19-06-2016 16:19

Czy następny restock odbędzie się punktualnie o 12:00 czy później? Jerk


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - TikTak - 19-06-2016 16:25

Dziady i nic wiecej ! ZŁODZIEJE KTORZY NIE POTRAFIA ODPISAC....


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - szyweg - 19-06-2016 19:12

(15-06-2016 21:27)TikTak napisał(a):  pisałem nikt sie nie odezwał mają olewke wiec twierdze że to złodziejstwo ;]....
Gdzie do tego supportu napisałeś, że Ci nie odpisali? Pytanie jeszcze jak wyglądała ta wiadomość, bo jak znam życie to nazdałeś im od złodziei i od najgorszych.

(19-06-2016 06:55)TikTak napisał(a):  To są złodzieje i nic wiecej....z moja sprawą nic nie odpisali

(19-06-2016 16:25)TikTak napisał(a):  Dziady i nic wiecej ! ZŁODZIEJE KTORZY NIE POTRAFIA ODPISAC....
Co Ci ukradli, że nazywasz ich złodziejami? Współpracuję z nimi od X czasu i w życiu bym nawet tak nie pomyślał. Siejesz człowieku zbędną gówno burze zamiast napisać do Mirka bądź Karcza na GG. Kilka postów wyżej widać ile dzisiaj nagród rozdali a Ty wciąż swoje "złodzieje" i "złodzieje"... Chłopie ogarnij się.


RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - TikTak - 19-06-2016 20:47

Pisalem ixxxo i nie pisalem wtedy w wiadomosciach do nich ze nimi są napisalem normalnie axxxxe .mam prawo tak myslec skoro nie potrafili napisac na meila i wiadomość na pw.

Trochę kultury , +10%
//Sloniasek



RE: Wielki restock w HotPrizes.pl! Każdy może wygrać! - szyweg - 19-06-2016 21:00

(19-06-2016 20:47)TikTak napisał(a):  Pisalem idioto i nie pisalem wtedy w wiadomosciach do nich ze nimi są napisalem normalnie a gowno to masz w d....e .mam prawo tak myslec skoro nie potrafili napisac na meila i wiadomość na pw.
Trochę kultury przyjacielu Wink
Zadałem Ci pytanie gdzie do nich pisałeś? Na gg? Mailem, a może PW na forum?
Napisz proszę jaśniej, bo z powyższej twojej wypowiedzi nic nie rozumiem a alfą i omegą też nie jestem aby to rozszyfrować, jedynie domyślam się, że sposób twojej wiadomości był podobny i support Leaders też go nie zrozumiał.
I najważniejsze! Odpowiedz mi proszę na pytanie co Ci ukradli?