Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! (/Temat-Dziura-w-PES-Pro-TO-NIE-OSZUSTWO-134375)



Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - sdorpl - 10-06-2016 16:31

Witajcie! Jestem administratorem XtraSurf.pl. Na adres E-Mail serwisu otrzymałem wiadomość z linkiem do poprzedniego, usuniętego już tematu o dziurze. Na szczęście Google zdarzyło zachować te stronę wraz z grafikami.
Przedstawione w tamtym temacie dowody są niestety autentyczne co potwierdza poniższy screen z panelu admina XtraSurf.pl:
[Obrazek: 30beq2h.png]
Link do zachowanego watku, który został skasowany:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:38eUMG91UWQJ:zarabiam.com/Temat-UWAGA-Wlasciciele-serwisow-PES-dziura-w-skrypcie-strony-DOWODY-134372+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b

Bardzo proszę administrację, o pozostawienie wątku, a jeżeli jest on w złym dziale to o przeniesienie.


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - piotrekprorok - 10-06-2016 16:39

Tamten temat został skasowany, bo skoro użytkownik NoName chce pomagać to niech napisze maila do właścicieli stron, które wymienił a nie upublicznia takie informacje. Dogadałem się z nim i miał założyć nowy wątek bez takich tekstów jak tam. Między innymi:
Cytat:Po upływie powyższego czasu (2016-06-19 16:00) rozważę sprzedaż informacji osobom trzecim.
Bo to jest po prostu śmieszne. Twój temat prawdę mówiąc jest zbędny bo nie wiem czy ma służyć jako reklama serwisu, który posiada 41 użytkowników czy co... Tak czy siak, NoName doda prawdopodobnie NORMALNY temat. Wtedy Twój wywalę bo będzie jeszcze bardziej zbędny.


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - sdorpl - 10-06-2016 16:43

Mój temat nie miał na celu reklamy mojego serwisu, tylko chciałem dowieść że w tamtym temacie zostały przedstawione prawdziwe dowody. NoName aka. [email protected] wysłał do mnie (i do innych adminów, patrząc po innych adresatach) wiadomość - sam link do nieistniejącego tematu.


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - sdorpl - 10-06-2016 17:14

Każda strona oparta o PES jest prawdopodobnie dziurawa, a żądanie 500 zł za łatkę jest rozbojem w biały dzień. Przypadek mojej strony pokazuje że to zagrożenie jest realne. Chcę ostrzec innych adminów stron opartych o PES, aby wiedzieli o tym zagrożeniu i w razie możliwości np ustawili dodatkowe hasło na katalog z panelem admina lub całkowicie zmienili jego nazwę.


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - krutek90 - 10-06-2016 17:20

Analizowałem ten skrypt i niestety posiada więcej luk. Proponował bym kontaktować się bezpośrednio z autorem.


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - Hybrid1990 - 10-06-2016 18:02

del


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - Kleju93 - 11-06-2016 10:37

Rozwiązań tego problemu jest przynajmniej kilka.
Jedno z nich zostało udostępnione przez zespół Zarabiara.pl na ich stronie i znajduje się tutaj:
http://zarabiara.pl/laboratorium.php


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - surfonlead - 11-06-2016 13:45

...


RE: Dziura w PES Pro - TO NIE OSZUSTWO! - Kleju93 - 11-06-2016 17:01

Ja ze swojej strony dodam, iż przed godziną w pobliskim komisariacie policji złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, tak więc do pana hakjera zawita niedługo polska policja, która na prośbę swych niemieckich kolegów (zawiadomienie złożone w Niemczech) na pewno zapuka do pana hakjera.