Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook (/Temat-Monetyzacja-zagranicznych-grup-Facebook-134363)



Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - aero2 - 10-06-2016 08:18

Witam.

Myślę nad stworzeniem zaplecza zagranicznych grup Facebook, czy ktoś miał już do czynienia z takimi grupami? Da się coś zarobić?
Jeśli tak, to czym najlepiej w nich spamować? Czy nie ma co zmieniać, polskie grupy Facebook lepsze, ludzie są bardziej naiwni?Smile


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - Boonys - 10-06-2016 09:17

Na pewno da się zarobić, jeśli znajdziesz dobre programy, które zachęcą do nabrania się.
Wiem, że ludzie z blackhatworld spamują produktami z clickbanku itp. i dosyć im to schodzi.


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - Noozer - 10-06-2016 09:22

OgAds, pobieranie aplikacji mobilnych też jest spoko na FB Smile


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - tomek019 - 10-06-2016 09:24

Skracanie, suby, ppi, reklama Revshare.

Z tym ze ostatnio widze dosc slawne jest na forum ogads - ppi mobilne

tapnięte


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - mahuzz - 10-06-2016 15:54

suby na international? O nie nie. cpa, ogmobi


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - twardy - 10-06-2016 16:28

OJ aero aero, tyle lat na forum a takie pytania zadajesz Wink
Z zagranicznymi ludzmi jest o tyle lepiej, ze jest o wiele wiecej ofert, nawet za glupie podanie maila potrafia dac niezla kase (jak na oferte w ktorej trzeba podac tylko maila Wink).

Tylko 2 problemy:
1) Pisanie postow, zeby to mialo rece i nogi a nie 'ja byc kali ja ci dac monety do fifa'
2) Jak chcesz spamowac recznie albo miec chociaz jakas kontrole nad tym to pamietaj, ze w USA jest inna godzina i spamowanie amerykancom o 4 rano moze nie przynosic spodziewanych efektow


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - aero2 - 10-06-2016 18:17

A co myślicie o E-Whoringu? Jaki system płatności, zagraniczni ludzie, najczęściej używają na świecie?


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - twardy - 10-06-2016 18:25

Paypal, moze amazon gift cardy?


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - aero2 - 10-06-2016 18:57

@[twardy]
Fejkowy PayPal się boje założyć, niby mobilny internet zmienia IP, ale słyszałem, że mogą zbanować real PayPal.
A nie ma jakiegoś kantoru czy giełdy z opcją darowizn/płatności Bitcoin tylko jak ktoś ich nie ma, to może kupić?
Kantor Bitcoin https://www.4coins.pl ma takie coś, tylko że dla ludzi z Polski, a ja chcę dla zagranicznych klientów.


RE: Monetyzacja zagranicznych grup Facebook - Hopekk94 - 10-06-2016 20:04

ja mam fejkowy paypal i mi sie trzyma ponad 3 miesiace a okolo 1k przez niego przeszlo ( miesiac nic nie wpadalo)
edit: Ewentualnie rób tak : dostajesz hajsy zbieraj tak do 200zl przesylasz do siebie , wypłacasz na bank i sie nie boisz Smile