Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca Anglia - pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca Anglia - pomoc (/Temat-Praca-Anglia-pomoc-134354)



Praca Anglia - pomoc - kwl262 - 09-06-2016 21:45

Cześć. Mam do was pytanie, przymierzam się aby wyjechać z moją drugą połówką za pracą do Anglii. Przeszukałem setki ogłoszeń i stwierdziłem że to niema sensu. Chciałbym się zapytać czy znacie może jakieś sprawdzone agencje pracy, czy macie jakieś doświadczenia z szukaniem pracy za granicą lub może znajdzie się ktoś na forum kto byłby w stanie mi pomóc Smile


RE: Praca Anglia - pomoc - Obywatel - 09-06-2016 21:59

Jeżeli szukasz pracy z PL jako robotnik niewykwalikowany, to sobie odpuść.
Najprościej jest szukać, będąc na miejscu. Aczkolwiek, obecnie jest zły moment.
Jak masz zapas gotowizny, wbijaj na Wyspy i szukaj.


RE: Praca Anglia - pomoc - kwl262 - 10-06-2016 00:02

Też już tak myślałem aby z Polski wynająć jakiś pokój czy coś w tym stylu i poszukać na miejscu, samo wyrobienie NIN'u zajmie tydzień czasu.


RE: Praca Anglia - pomoc - ripruski - 10-06-2016 00:58

nie szukaj pracy od tutejszych pracodawcow bo wysla cię w pole na ogórki

lecisz samolotem , zamawiaj bilety z terminem 1/2 miechy > bo taniej , idziesz do najblizszego hotelu , lecisz wyrobić numery ID i konto w banku ( nie wiem jak to się zwie dokladnie )
pozniej możesz wynająć chate lub pokoj ( jeżeli ekipa to chate , albo pokój i bedzuesz miec muslima jako sąsiada zza ściany)
śmierdzi od nich, ich potrawy capią jeszcze bardziej , pokoj wyglada jak klitka z gołymi ścianami )

jeżeli masz zakwaterowanie , numer ID i konto bankowe , możesz szukać pracy

- piszesz CV po angielsku , zdobywasz regionalna karte sim , skladasz podanie do agencji pracy ( w kazdym miescie sie znajduja ) i czekasz na telefon ( rozmawiasz jeżeli masz angielski na poziomie B1 /B2 lub C ) albo jako imigrant Smile dostaniesz SMS gdzie i kiedy masz się zgłosić.

1sza umowa jest na pseudo zlecenie na czas X nie pamietam ile ale krótko , zaczynasz od najniższej funt-stawki wraz wiekszym Grade Pracownika - wieksza kasa / wszystkie dokumenty przetlumacz na jezyk angielski.

kolorowo nie jest , ale zarobić mozna , pamietaj tam pracownicy robia po 10 godzin z czego 1 h to przerwa.

mogly sie wkrasc błędy wiec jak ktoś ogarnie wytlumaczy ci lepiej


/// ale jak masz dziewczyne i oboje pracujecie i wyrabiacie po 2 x 1,5 k / po opłacie za nawet wynajem macie czyste 2 tysiące, źle wam ?