Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) (/Temat-Wasze-wypalone-nisze-moj-poradnik-134343)



Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - fejQ - 09-06-2016 17:42

WitamSmile

Jak wiadomo ciągłe stosowanie tej samej metody, w końcu przynosi mniejsze efekty w zarabianiu. Tak więc każdy z nas próbuje nowych sposób a co za tym idzie ma pewnie swoje "wypalone" nisze, z których już nie korzysta. Słowo >>wypalone,, wstawiłem w cudzysłów, gdyż nie mam na myśli nisz, które już nie działaja, a jedynie takie z których Wy już nie korzystacie.

Do czego zmierzam?

Wątek ten zakładam, abyśmy podzielili się niszami, które dla nas są już zbędne, ale ktoś może je jeszcze wykorzystać.

Zaczynam ja Smile

Spósób na suby, który ja do tej pory praktykowałem wyglądał nastepująco.

1. Zakładamy lewe konto na FB, oczywiście zeńskie

2. Dołączamy do różnych grup typu "poznajmy się" i dajemy posty takie, aby zachęcić chłopów do dodawania Was do znajomych

3. Gdy już mamy na naszym profilu sporą liczbę potencjalnych ofiar, Tworzymy link w programie download w dowolnym serwisie. Tytułujemy nasz fikcyjny plik, tak by wskazywało, że jest to jakiś referat czy cokolwiek potrzebne na uczelnię Smile

4. Metodą kopiuj wklej spamujemy w wiadomościach prywatnych mniej więcej taka treścią "hej! mam prosbe. pobrałbys mi coś z neta jakbym ci dała link? bo ja nie moge ;/ a jakby Tobie się udało i potem przeslalabys mi to tu na Fb to byłabym wdzięcznaSmile jak coś to mogę się odwdzięczyc [tu już Wasza inwencja co tam chcecie im naobiecywać]"

5. Gdy ofiara zechce Ci pomóc wtedy podajesz jej utworzony link i dopisujesz coś w stylu "tam zeby to pobrac to trzeba numer swoj podac itp a jak podaje swoj to mi niestety jakis blad wyskakuje"

6. jak ofiara by była ciekawa czemu akurat ją prosisz o pomoc a nie jakiegos bliższego znajomego to tlumacz to tym, ze kogos bliskiego sie wstydzisz poprosic o pomoc bo sie boisz ze sie z Ciebie będa smiać, że nie potrafisz głupiego pliku z neta pobrać"

7. Ofiara chcąc pobrać "referat" dla Ciebie tak naprawdę aktywuje się w suby a Tobie wpada leadSmile w zamian za pobranie plikui przesłanie go tobie naobiecuj cokolwiekSmile i tak obietnicy nie musisz spełnić bo przecież "nikt ci nie pomoże" skoro referatu pobrać się tak na prawdę nie daSmile


Może nieco skurw**ńska metoda, ale.... jak większoć metod w subach Smile


Teraz może Wy podzielcie się jakimiś niszami z których juz nie korzystacieSmile


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - count765 - 09-06-2016 18:24

Spotkałem się już z tą metodą. Faktycznie s*******ńska. Wink Nie uznaję zarobku na czyjejś chęci pomocy, bo to kreuje znieczulicę w społeczeństwie.


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - twardy - 09-06-2016 18:35

Podszywanie sie pod znane osoby na fb by zbierac kase na jakis cel charytatywny - przykladowo polecam osobe Zbigniewa Stonogi do tego.




RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - fejQ - 09-06-2016 18:43

(09-06-2016 18:35)twardy napisał(a):  Podszywanie sie pod znane osoby na fb by zbierac kase na jakis cel charytatywny - przykladowo polecam osobe Zbigniewa Stonogi do tego.



podszywanie sie pod znane osoby to juz troszke na granicy prawa leci


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - PremAccHack - 09-06-2016 19:07

(09-06-2016 18:43)fejQ napisał(a):  
(09-06-2016 18:35)twardy napisał(a):  Podszywanie sie pod znane osoby na fb by zbierac kase na jakis cel charytatywny - przykladowo polecam osobe Zbigniewa Stonogi do tego.


podszywanie sie pod znane osoby to juz troszke na granicy prawa leci
Jaja z Ciebie robi sobie Big Grin Zamknijcie ten temat Big Grin


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - szykiryki - 09-06-2016 21:39

http://zarabiam.com/Temat-Nisze-inne-niz-h-cki-122561


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - fejQ - 11-06-2016 09:02

@szykiryki dziękuję


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - twardy - 12-06-2016 10:35

[Obrazek: comment_0tsOjnJbVDCbHvmMDdaHiATTTu99QBgw.jpg]

Lol


RE: Wasze "wypalone" nisze (+mój poradnik) - tomek7912 - 12-06-2016 20:45

Kto się jeszcze na takie rzeczy nabiera?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka