Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
darmowy zaklad na euro 15zl, konkursy bah - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: darmowy zaklad na euro 15zl, konkursy bah (/Temat-darmowy-zaklad-na-euro-15zl-konkursy-bah-134330)



darmowy zaklad na euro 15zl, konkursy bah - Filip_Sony - 09-06-2016 14:12

1. Wlasnie mi sie przypomnialo, moze jeszcze zdazycie. Batsafe oferuje darmowy zakad za 15zl na Euro, obojetnie jaki zakad z panelu EURO2016, po wypelnieniu kuponu po prostu klikasz okienko, postaw darmowy zaklad 15zl- ktory pokaze sie po prawej stronie. Powinno byc jeszcze aktualne, ale radze sie spieszyc.

2. Nie wiem czy wiecie ale Bet-at-home prowadzi koknursy na twitterze, w których nagrodami sa bony. Mnie samemu dwukrotnie udalo sie wygrac bon wysokosci 50zl. Przeczytalem informacje, ze dzis rusza kolejna seria konkursów zwiazana z Euro2016. Nalezy zarejestrowac sie lub zalogowac na Twittera i sledzic polski profil tego bukmachera. Dzis wieczorem pojawi sie kolejny konkurs, wraz z instrukcja. Najczesciej jest to pytanie jaki bedzie wynik meczu, ile goli padnie, lub w ktorej minucie pierwsza bramka.

Mam nadzieje, ze informacje sie przdaly. Pozdrawiam


I oto jest, pierwszy konkurs na twitterze. W której minucie meczu Polska- Irlandia Polska strzeli pierwsza bramke? Sposrod najblizszych typól zostana rozlosowane 3 bony


darmowy zaklad na euro 15zl, konkursy bah - poczmail - 17-08-2016 15:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.