Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" (/Temat-probka-zapachowa-lenor-unstoppables-od-EverydayMe-134325)



próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Zordi - 09-06-2016 11:52

Tym razem do zamówienia

5 100 saszetek, 1 sztuka - 30g


By otrzymać wystarczy się zalogować oraz wypełnić quiz na EverydayMe


Prawidłowe odpowiedzi do quizu

1. Gdzie i kiedy powinnaś/ powinieneś dodać perełki Lenor Unstoppables, gdy robisz pranie?

- Bezpośrednio do bębna pralki przed praniem


2. Do jakiego rodzaju ubrań i tkanin możesz stosować perełki Lenor Unstoppables?

- Do każdego rodzaju ubrań i tkanin

3. Który zapach perełek Lenor Unstoppables zawiera nuty jaśminu?

- Bliss (różowy)


4. Przez ile tygodni utrzymuje się świeżość Lenor Unstoppables?

- 12 tygodni



https://www.everydayme.pl/dom-i-ogrod/zadbany-dom/entry-screen/zdobadz-darmowa-probke-perelek-zapachowych-lenor-unstoppables



RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - mikuss - 09-06-2016 12:45

Próbka zamówiona


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - bl00keRs - 09-06-2016 17:50

Niestety storna mi nie działa.


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Zordi - 09-06-2016 20:41

(09-06-2016 17:50)bl00keRs napisał(a):  Niestety storna mi nie działa.


Widocznie mają jakiś błąd na stronie bo wątpię, że w jeden dzień rozeszło by się aż 5100 próbek.
Link jest dobry a nawet możesz wejść w zakładkę "próbki" nie ma już tego, także powinny się jeszcze pojawić Smile


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Pawlak093 - 11-06-2016 19:29

Ups! Przepraszamy…

Możliwe, że adres został wprowadzony niepoprawnie lub strona, której szukasz, została przeniesiona. Aby znaleźć to, czego szukasz, użyj poniższej wyszukiwarki albo przejrzyj najpopularniejsze treści ze strony:


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - mickelem - 14-06-2016 16:03

Mi też nie działa , nie dostaniemy Lenora ;(


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Sklep - 20-06-2016 14:04

strona nie działa :/


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Kryspin - 16-08-2016 15:13

nie będę zakładał nowego tematu, ale próbki są znowu dostępne ale 4 inne pytania Smile przed chwilą zamówiłem Smile


RE: próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - daszka - 17-08-2016 11:47

Moje odp:

Ile substancji zapachowych zawierają perełki zapachowe Lenor Unstoppables?

W porównaniu z produktami z podstawowej linii Lenor, perełki zapachowe Lenor Unstoppables zawierają 9x więcej substancji zapachowych.


Prawda czy fałsz: „nuty zapachowe” brzoskwini zawiera tylko zapach Lavish

Nie, są dwa zapachy Lenor Unstoppables, które zawierają nuty brzoskwiniowe.


Jak szybko perełki nasycają swoim zapachem włókna tkanin podczas prania?


Powoli, w trakcie prania.

Ile perełek należy dodać do prania?

Możesz je dozować wedle uznania.


Wydaje mi się, że prawidłowe Smile


próbka zapachowa - lenor unstoppables od "EverydayMe" - Hybrid1990 - 05-10-2018 15:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.