Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta steam nieużywane niezabezpieczone guardem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konta steam nieużywane niezabezpieczone guardem (/Temat-Konta-steam-nieuzywane-niezabezpieczone-guardem-134322)



Konta steam nieużywane niezabezpieczone guardem - knife - 09-06-2016 09:32

Witam,
interesuje mnie w jaki sposób można pozyskać takie konta jak np na tej aukcji: Aucja 1 Aukcja 2
Bawił się ktoś może ?
Szukałem w necie, ale widać nieskutecznie. Wiem tyle że konta te nie mają guarda, nie mają zweryfikowanego maila, są opuszczone (po 700 dni +)
Np na tej stronce można znaleźć przykładowe konta steam Klik !
Są wylistowane login:hasło nie radzą sprawdzać czy działają ze względu na datę tego tematu, zapewne wszystkie zostały "przywłaszczone".
Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, udzielić wskazówek na PW, zapraszam, posiadam również TS3.
Za pomoc, wskazówki niezmiernie dziękuję. Smile


RE: Konta steam nieużywane niezabezpieczone guardem - sulliwan93 - 09-06-2016 09:47

Za zapłatą dam Ci program do lapania takich kont. Pw Smile
Zajmuje się tym ale kontami do Lola. Zlapiesz tym do wszystkiego dane


RE: Konta steam nieużywane niezabezpieczone guardem - mahuzz - 09-06-2016 10:05

Scraper + cos do brute force i porzadna lista kombinacji. Sulliwan, proszę Cie...