Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji (/Temat-Cos-z-niczego-zarabianie-bez-inwestycji-134314)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 08-10-2016 16:27

POWRÓT NA STUDIA ---> POWRÓT NA FORUM


Siemanko, po 3 miesiącach wakacji powracam z prowadzeniem dziennika.
Przez cały czas pracowałem, a w wolnych chwilach czytałem, dużo czytałem.
Zacząłem interesować się SUB-SMS, jednak wybrałem opcję Real Content.
Jedna strona postawiona jednak bez SEO i opiera się tylko na reklamie fb/insta/fora itd (zarobki znikome).
Przede mną duży projekt w głowie, myślę że ten dziennik zmobilizuje mnie do cięższej pracy.
Tym razem strona będzie opierała się typowo o SEO, oczywiście zaczynam od zera, wiedzę będę czerpał z forum oraz z dziennika vasaki Smile

Strona SUB-SMS

0 %

Od poniedziałku zaczynam tworzenie strony, posiadam już nisze, pomysł, hosting + domene z pl.

________________________________________________________________________________​_______________________

Dalej działam w HYIP'ach, jednak powoli odchodzę z "inwestowania" xD Buxy także są jeszcze przeze mnie eksploatowane ;p

Advertise Or Make Money

Nowy program działa 4 dni, połączenie BUXA i HYIP'a. Można zarabiać klikając reklamy,
albo wykupując reklamę (nie paczkę) zarabiamy jak w HYIP'ach ROI 115%.
Obecnie w programie tylko klikam reklamy, jednak myślę nad wpłatą.
Napisałem poradnik poruszania się po stronie i ogólny opis serwisu. Z mojej strony bardzo polecam.

Link: http://www.advertiseormake.money/?ref=admek69

Poradnik: http://epensja.com.pl/advertiseormakemoney/


MXRevShare

Jestem na +, więc teraz utrzymuję ilość paczek i wypłacam co jakiś czas po 25$. Obecnie nie reklamuję już serwisu.


CLIXSENSE

W programie posiadam niecałe 7$, więc do wypłaty niedaleko (miałem 1 miesięczną przerwę)


Dziękuję za śledzenie mojego dziennika, jeżeli się podoba to proszę o Reputację Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 24-10-2016 17:21

ZMIANA PROWADZENIA DZIENNIKA


Cześć, jako że jestem już na 7 semestrze to przede mną pisanie pracy Inżynierskiej.
Do grudnia muszę zaliczyć cały semestr, więc jazda jest od samego początku Sad
Z racji tego nie jestem w stanie zarabiać i prowadzić systematycznie dziennika.
Posty będę umieszczał 1/2 razy na tydzień.

Strona SUB-SMS

5 %

Strona założona (w stanie surowym) wybrane Theme, wgrane wtyczki. Teraz czas na napisanie 5-10 postów,
żeby mieć się do czego odnosić. Myślę, że w tym tygodniu to dam radę zrobić.

________________________________________________________________________________​_______________________

Advertise Or Make Money

Program, który obecnie jest moim liderem. Zlecone już 2 wypłaty, które dotarły po niecałym dniu.
Jak to ogólnie wygląda, wpłaciłem do programu 22$. Jednak nie wykupowałem reklam (RevShare), a zainwestowałem w poleconych.
5$ wydałem na konto premium, a niecałe 5$ na poleconych. (12$ dalej czeka na koncie).
Chodzi głównie o to, że wynajęcie 5 poleconych na 30 dni kosztuje 0,45$. Posiadam 45 poleconych wynajętych i 7 swoich.
Niestety, możemy wynajmować poleconych co 2 dni.
Dzięki ich klikaniu i mojemu wypłaciłem z programu już 11.42$ . Więc jestem już na +, a poleceni są jeszcze na ponad 20 dni Smile
Nie są to może jakieś kosmiczne wypłaty, ale zawsze kilka $ wpadnie Smile
Osoby zainteresowane zapraszam na PW Smile

[Obrazek: 6fvqczt85y32.jpg]

Link: http://www.advertiseormake.money/?ref=admek69

Poradnik: http://epensja.com.pl/advertiseormakemoney/


MXRevShare

Jestem na +, obecnie reinwestuje. 1 listopada przejście na stronę MX.Word.


Dziękuję za śledzenie mojego dziennika, jeżeli się podoba to proszę o Reputację Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - mrspiryt - 24-10-2016 17:29

Zarejstrowałem sie z refa zobaczymy co to będzie Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 24-10-2016 17:35

@[mrspiryt], dzięki za reffka w razie pytań pisz PW
Gdy masz konto premium możesz wynajmować reffów co 2 dni, gdy nie masz co 5 dni. Przy koncie premium dostajesz 100% od zarobków poleconych (ale tylko od ich zarobków, nie ma niższych tierów) Więc nie są to duże kwoty, ale przy np. 45 poleconych mam te 1,5$ dziennie ;]


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - xdax1 - 24-10-2016 18:02

Tylko, że refów za bardzo nie ma do kupienia....

"There are not referrals available to rent."


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - mrspiryt - 24-10-2016 18:10

Mam tak samo, Admek pisze, że rano łatwiej złapać niż popołudniu, ale nie ma tragedii z czekaniem wiec zobaczymy Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 24-10-2016 19:01

Dokładnie, jest problem z kupnem poleconych, ale w innych godzinach niż szczytowe da się kupić Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - xdax1 - 26-10-2016 13:19

Poluje na te refy, ciągle wchodzę i sprawdzam a tu nic od kilku dni...Undecided


EDIT:
Kur**, już drugi raz mam tak, że jest 5 refów do wynajęcia. Klikam, żeby ich wynająć wywala mnie na główną stronę i refów nie mam, ani nie ma do wynajęcia 4


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - mrspiryt - 26-10-2016 17:29

Ja już na 2 dzień od rejstracji złapałem refów. Miałem dokładnie tak jak Ty, że mnie wywalało na główną, ale za chyba 3 razem udało sie Smile 0.2 z refów juz jesst jutro poluje na 2 paczke Smile


RE: Coś z niczego - zarabianie bez inwestycji - Admek69 - 26-10-2016 18:48

@[xdax1] no niestety tak to jest że dziennie rejestruje się +200 nowych użytkowników z czego tylko część jest bez osób poleconych. A ludzi polujących jest więcej. Wywala dlatego że ktoś Cię uprzedził. Ja też dziś cały dzień poluję ;] Zlecona kolejna wypłata na niecałe 6$ Smile