Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu (/Temat-LOCKERZ-ma-nas-w-glebokim-powazaniu-1343)



LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu - freemen11 - 31-01-2010 22:51

Wchodząc wczoraj na http://ptzplace.lockerz.com/ myślałem sobie że na pewno coś zgarnę. Ale kiedy wypełniałem formularz zdziwiłem się bardzo patrząc na wybór kraju, Amerykanie chyba mają nowy alfabet bo "USA" figuruję jako pierwsze na liście. Dobiło mnie również to, że trzeba było szukać "Poland" ręcznie bo: po pierwsze Autofill nie wyszukał kraju, po drugie litera "p" nie przenosiła nas na Polskę. Załączam ScreenShot'a.
Czuję się trochę "wydymany" z tego powody. Zapewne nie tylko ja.
[Obrazek: restockkk.png]


RE: LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu - Shine - 01-02-2010 05:14

Szukanie to chwila :x. Otwierasz szybko i kołowrotkiem kręcisz aż dojdziesz do litery P, potem zwalniasz i znajdujesz nasz kochany kraj Smile.

Cytat:po drugie litera "p" nie przenosiła nas na Polskę.
Jak nie przenosiła ;x? Nie reagowała czy po prostu przenosiła na inny kraj z literą P na początku?
?


RE: LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu - Athemis - 01-02-2010 08:31

Ja zamawiaj nagrodę kliknąłem Alt + J żeby autofill wypełnił dane. Ok, zrobił to! Big Grin

Patrze... coś za dużo zer w numerze telefonu. Szukam, chcę zmieniać, a widzę, że trzeba wybrać kraj ^^ Szybko scrollem na dół, Poland i git.

Nie było problemu.


RE: LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu - BartuS - 01-02-2010 08:31

Nie przenosiła. Klikałem 10 sek na P ale nic... Tylko 25$ mam ;p


LOCKERZ ma nas w głębokim poważaniu - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.