Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wyświetla się podgląd strony na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nie wyświetla się podgląd strony na fb (/Temat-Nie-wyswietla-sie-podglad-strony-na-fb-134298)



Nie wyświetla się podgląd strony na fb - MaLiN - 08-06-2016 18:43

Podczas dodawania linku ze swojej strony na swój fanpage, nie wyświetla mi się jej podgląd, tj: zdjęcie oraz krótki opis artykułu/podstrony tylko sama nazwa strony. Artykuły z 3 dni temu normalnie się ładują. Jednak każdy nowy wpis się nie odczytuje. Ktoś może wie, co jest przyczyną?


RE: Nie wyświetla się podgląd strony na fb - nykkusek - 09-06-2016 19:46

Uzyj narzedzia Facebook Debbuger i sprawdz co sie dzieje.

Wysłane z mojego 5015D przy użyciu Tapatalka


RE: Nie wyświetla się podgląd strony na fb - MaLiN - 09-06-2016 20:22

Coś takiego mi się wyświetla:

Cytat:Inferred Property
The 'og:image' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.

Brak wymaganej właściwości
The 'og:type' property is required, but not present.

Inferred Property
The 'og:url' property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.

Share App ID Missing
The 'fb:app_id' property should be explicitly provided, Specify the app ID so that stories shared to Facebook will be properly attributed to the app. Alternatively, app_id can be set in url when open the share dialog.

Ale co to dokładnie @[nykkusek] oznacza?


RE: Nie wyświetla się podgląd strony na fb - elotis - 09-06-2016 20:37

Od tygodnia też to zaobserwowałem u siebie jak wkleisz linka po 5sek. odśwież stronę i wklej linka jeszcze raz max za 3 raza ładuje fotkę. Wczoraj np nawet debuger nie chciał ogarnąć linka, ale po godzinie wróciło do normy.


RE: Nie wyświetla się podgląd strony na fb - MaLiN - 09-06-2016 20:45

O tym wiem, żeby odświeżać, ale dziwne że część artykułów się ładuje normalnie od razu.


RE: Nie wyświetla się podgląd strony na fb - nykkusek - 10-06-2016 22:57

Wychodzi ze masz meta tagi zle ustawione, jesli jednak masz wszystko ok w nich, to kliknij scrape again.

Wysłane z mojego 5015D przy użyciu Tapatalka


RE: Nie wyświetla się podgląd strony na fb - rejestracyjny - 19-06-2016 17:00

Używasz jakiegoś CDNa lub keszowania?