Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. (/Temat-Zarejestruj-sie-na-Bet-at-home-a-otrzymasz-bon-5zl-na-gre-134293)

Strony: 1 2


Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - ItsLike - 08-06-2016 18:06

Twój bon o wartości 5zł czeka na Ciebie. Wystarczy że:

1. Zarejestrujesz się na Bet-at-home, kliknij poniżej.

Bet-at-home

http://www.bet-at-home.com/pl

2. Wyślij e-mail na adres [email protected], w treści maila podaj numer użytkownika.

3. W odpowiedzi otrzymasz unikalny klucz na bon o wartości 5zł.
(przykładowy klucz: 1XX9L-9NU25-7N4JE - SZNZL- B5NGDE)

4. Aby wpisać klucz należy wejść kolejno "Zarządzanie kontem" > "Bony i bonusy - Zrealizuj bon" > Wpisz otrzymany kod i zaakceptuj

5. Ciesz się grą. Aby wypłacić wygraną należy wykonać obrót w wysokości 15zł

Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie.


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - Filip_Sony - 08-06-2016 20:29

To oferta tylko dla nowych?


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - ItsLike - 08-06-2016 20:36

Z mojej strony tak, moja oferta dotyczy nowych kont bet-at-home, nie sprzedaję bonów jak to robią co niektórzy, moim celem jest zapoznanie chętnych z bukmacherem bet-at-home, więc tak, jest to zachęta a zarazem szansa na zarabianie.


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - Hybrid1990 - 08-06-2016 20:40

(08-06-2016 20:36)ItsLike napisał(a):  moim celem jest zapoznanie chętnych z bukmacherem bet-at-home

ta, jasne

za mało postów na reflink i brak czystego linku
zapoznaj się z regulaminem forum


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - ItsLike - 08-06-2016 20:43

To chyba logiczne, że mało skoro jestem nowy, a mam coś do rozdania, a nie do sprzedaży, to co, ma się to zmarnować, darowanemu koniu w zęby się nie zagląda chyba. A z regulaminem zapoznam się jeszcze raz, wszak to wymagane przed rejestracją.

Co do postów, jutro będą wstawione bo są w przygotowaniu, byle czego nie zamierzam wstawiać. Kategorie: Bukmacher, Forex, Opcje Binarne. Wystarczy trochę cierpliwości :-)


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - Hybrid1990 - 08-06-2016 21:02

ty nie masz nic do rozdania, tylko bet-at-home ma
dalej nie wstawiłeś czystego linka
a wymagane posty na reflinka mają być przed jego wstawieniem, a nie po


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - ItsLike - 08-06-2016 21:09

Tak, bet-at-home ma do rozdania, ale za pośrednictwem. ok łapmy się za słówka jak to robią politycy. I napewno bet-at-home ma na celu, aby klientem docelowym bonów był kosz na śmieci. No z pewnością nie. Okej, mój błąd, źle się do tego zabrałem. Chcecie to likwidujcie, ja i tak wrócę jak naprawię błąd.


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - rachman - 08-06-2016 23:56

Chcesz rozdawać te darmowe kody za 5 zł widzę ale tylko za rejestrację z refa co w przypadku tych kodów nie jest wymogiem. Czyli chodzi Ci o łapanie refów a nie o propagowanie BAH bo jakby tak było czystego linku by nie brakło. Zapoznaj się z regulaminem lepiej bo zamieszcza się czyste obok refów.
Nie wal ściemy to nikt nie będzie ci krytykować, tu nikt ściemy nie lubi. Do łapania refów jest odpowiedni dział.


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - ItsLike - 09-06-2016 07:25

Nie jest wymogiem, ale jak nie masz konta to kodu nie wykorzystasz. To chyba logiczne. Chyba nie moralnym byloby je sprzedawac. Poza tym prosty tekst: nie oceniaj jesli nie znasz, ja tu nie musze byc, zrobilem to z dobrej woli, na innych stronach problemu nie ma, a oczywiscie w Polsce sie wybrzydza. Zrobicie z tym co chcecie. Mam to gdzieś. Co źle zrobiłem to moje, ale o mojej współpracy z bet-at-home nie macie zielonego pojecia zeby sie wypowiadac, wiec mi to lotto.


RE: Zarejestruj się na Bet-at-home, a otrzymasz bon 5zł na grę. - rachman - 09-06-2016 12:36

A kto cię tu ocenia? Piszemy o twoich czynach. Tu jest zasada - zamieszcza się czysty przy refie. Po co ta dyskusja była? Tu wszyscy zarabiają w sieci na różne sposoby więc staramy się nikogo w ch nie robić ani nic nie ukrywać że chodzi nam o to czy tamto - tak jest fer. Każdy i tak tu jest świadomy (prócz nowych osób chcących zarabiać) i jak będzie chciał to wybierze refa bo nie traci na tym ale każdy ma mieć prawo wyboru. Chodzi o samą zasadę bycia fer jak tego nie rozumiesz to w tobie leży problem - nie w forum.

Kody są ewidentnie z darmowo rozdawanych ulotek - mam takie i zasady opisane przez ciebie na to wskazują. Zresztą nawet jak nie to co za różnica jak ty współpracujesz z BAT. Po prostu nie łam zasad forum i pisz uczciwie chcę nałapać refów, wy nie tracicie i będzie git, nie ma do czego się czepić. Tylko ze od tego jest inny dział. Łamiesz na wejściu kilka zasad i się jeszcze oburzasz jak ci piszą zrób to czy tamto by burdelu nie było a ty swoje... facepalm