Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[koniec] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [koniec] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) (/Temat-koniec-Kody-5-zl-na-zaklady-sportowe-brak-nowych-kodow-134269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - rachman - 09-06-2016 21:30

No to powodzenia w reszcie Smile Ja nawet nie stawiałem, rozdałem wszystko co miałem Smile


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - Watoga - 09-06-2016 21:47

E tam trzeba bylo grac/probowac.

7zl na koncie xd
Przed chwila dorwalem koncowke na live meczu i obstawilem remis za 1,2zl haa (WESZLO)

I czekam na wynik innego meczu live bo obstawilem 2,75zl WOW
Do polowy 2:1 dla moich yeah


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - rachman - 09-06-2016 23:30

To fajnie Smile graty.
Wolałem rozdać bony bo z moim szczęściem Sex a jak miały się zmarnować... choć trochę mnie to kosztowało bo mam awarię nadgarstka i boli jak piszę. Mam nadzieję że się ktoś ucieszy z paru złotych Smile


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - Watoga - 10-06-2016 07:20

Udało mi się dobić do +12zł.
Więc 2 zł postawiłem na mecz Francja - Rumunia.
Obstawiłem wygraną Rumunii bo Francuzi moim zdaniem to napompowany balonik przez to, że to euro jest u nich.
Kurs 9,45 .

Życzcie powodzenia.


A jak u Was z bonusem ?


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - ktostujest - 10-06-2016 11:18

działa Big Grin


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - plewa89 - 10-06-2016 11:34

Poproszę kod jeśli można Big Grin


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - rachman - 10-06-2016 12:32

Moje źródełko kodów wyschło więc ja nie będę miał już ale może ktoś jeszcze skitrał i się podzieli Wink


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - Efektmotyla - 11-06-2016 16:57

Zapodaj kodzik jak cos zlapiesz jeszcze Wink


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - qwertybsk - 15-06-2016 07:26

zostawiłem reputa Wink chętnie przyjmę kodzik i postawię coś za piątkę Wink


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - rachman - 26-06-2016 11:09

del