Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[koniec] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [koniec] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) (/Temat-koniec-Kody-5-zl-na-zaklady-sportowe-brak-nowych-kodow-134269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[koniec] Kody 5 zł na zakłady sportowe (brak nowych kodów) - rachman - 08-06-2016 00:22

Chcesz postawić w bet-at-home? Możesz dostać za darmo kod na 5 zł - zgłoś się w temacie i czekaj cierpliwie.

Mam ich kilka a jak będą chętni może przyniosę więcej, zobaczymy. Rozdaję 100% darmo - sprzedaż kodów zabroniona więc nie odsprzedawaj bo Ci zrobi mafia bukmacherska kuku Cool

Nie daję kodów sprzedającym je w innych działach!

Kody wysyłam na pw więc zrób miejsce w skrzynce bo nie będę się dobijać. 1 osoba 1 kod bo i tak jest obostrzenie że działają 1 kod na 1 komp/gospodarstwo domowe/rodzinę.

Do wykorzystania wyłącznie na zakłady sportowe. 5 zeta musi być postawione w ciągu 6 miesięcy 3 krotnie, po minimalnym kursie 1,50. Nie obrócisz to mogą Ci tego nie wypłacić jak nie zechcą.

Możesz podziękować reputem Wink ale to nie wymóg - jedyne kryterium to kolejność zgłoszeń aż do skończenia kodów - inni sprzedają te kody więc... jak pomnożysz piątala i zostaniesz milionerem możesz podesłać grosza czy inne satoshi w podzięce lub chociaż pochwal się w temacie Smile

1. Rejestrujesz się na: bet-at-home
2. Zaloguj się
3. W zarządzaniu kontem kliknij "Zrealizuj bon"
4. Wprowadź kod - kwota 5 zeta zostanie dopisana do konta gracza

Brak nowych kodów. Więcej nie będzie.


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - mikuss - 08-06-2016 07:03

Jak za darmo to czemu nie odebrać, gwiazdek nie widzę drobnym drukiem więc wychodzi że ja pierwszy Smile


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - plascadeine - 08-06-2016 07:07

Poproszę jeśli można..


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - oleks94 - 08-06-2016 07:12

I ja również ; )


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - lesiu17 - 08-06-2016 07:17

Poproszę Smile


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - Watoga - 08-06-2016 07:29

Poprosze :-P

POST NR 1000


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - Majka - 08-06-2016 07:32

To ja też poproszę


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - Hhhh - 08-06-2016 07:42

Tez prosze


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - ktostujest - 08-06-2016 07:59

Poprosze


RE: [Oddam] Kody 5 zł na zakłady sportowe bet-at-home - Na 5tyk - 08-06-2016 08:19

Także poproszę kod Smile