Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie newsów - 2k znaków szt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie newsów - 2k znaków szt. (/Temat-Pisanie-newsow-2k-znakow-szt-134262)



Pisanie newsów - 2k znaków szt. - Takimyk - 07-06-2016 20:28

Cześć, szukam osoby chętnej do współpracy, która będzie odpowiedzialna za pisanie newsów,- krótkich artykułów związanych z bieżącymi wydarzeniami ze świata kina, filmu, seriali, oraz tematami pokrewnymi, zahaczając przy tym z lekka o klimaty pudelkowe ;-)

Wymagania:
- napisanie 3 newsów każdy po dwa tysiące znaków na tydzień (łącznie 12 newsów w miesiącu),
- znajomość poprawnej polszczyzny,
- umiejętność kreowania ciekawej wypowiedzi - pamiętaj że twoje newsy będą czytać ludzie a nie boty wyszukiwarki Smile
- treść musi być unikalna, kopiuj wklej nie wchodzi w rachubę, to ma być artykuł napisany przez Ciebie,
- znaki zliczamy przy użyciu - http://ile.liter.pl
- newsy wysyłasz wraz z tytułami na email (3 newsy w 1 wiadomości, raz w tygodniu).

Z mojej strony mogę zaoferować:
- regularne wypłaty, do 24h od otrzymania email ( zwykle krócej ponieważ często jestem on),
- wypłatę raz w tygodniu na PP, przy dłuższej znajomości może być BTC, lub konto bankowe
- stawkę początkową za 1000 znaków 9zł, jeżeli twoje newsy będą dobrej jakości możliwa negocjacja stawki
- długotrwałą współpracę

W przyszłości planuję zwiększyć ilość newsów, także jeżeli byłbyś chętny mógłbyś pisać ich więcej.
Jeżeli wykryję że tekst jest poskładany przy pomocy kilku zdań skopiowanych z różnych stron, lub jest kopiowany, przepisywany,- kończę współpracę a pieniędzy za takie coś oczywiście nie wysyłam.

Osoby z doświadczeniem w tego typu zleceniach proszę o podesłanie w PW próbki swoich możliwości, bądź linku do materiałów które stworzyliście.

[Obrazek: 10.gif]


RE: Pisanie newsów - 2k znaków szt. - Takimyk - 10-06-2016 15:57

Nie aktualne, nawiązałem współpracę z poczmail


Pisanie newsów - 2k znaków szt. - poczmail - 11-06-2016 12:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.