Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Novafinance.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Novafinance.net (/Temat-Novafinance-net-134222)



Novafinance.net - MrWhite - 06-06-2016 18:09

Cześć wszystkim dostałem od swoich poleconych nowy HYIP a nazywa się on novafinance.net (i tu informacja dla tych którzy twierdzą że nigdy nie daje czystych linków to jest właśnie ten link)

Stronka miła dla oka i i wsystko jest poukładane Smile no morze pozatym że mają błęda Smile w refie na stronie głównej no ale da się im wybaczyć ten mały błąd.

I tak wiem że zaraz naskoczą na mnie wszyscy zarobkiewicze że to SCAM, oszustwo i takie tam .... a może weśta się przekonajta czy to buli czy ni a nie rzuczata się jak wydły w gnojówce2 (PS. Nikogo nie obrażam)

a teraz chwila powagi czyli plany:

tak w skrócie to mamy plany od 101% (czyt. 1%) do 9999 a czas twania planów to od 3h do 50 dni co mnie urzekło w tym HYIPie to to że nie musimy ładować 10$ i wiecej aby zainwestować wszystkie plany bez wyjątków zaczynają się od 1$

[Obrazek: 200x200.gif]

REFY:
Jest tylko 1 poziom refa 10%


Tak wiem powtarzam się ale zanim zaczniecie jechać po mnie i po programie i po czym tam jeszcze to najpierw zainwestujcie stracie lub zaróbcie a potem dopiero się wypowiadajcie 1$ to aż 4 zł Smile


[Obrazek: 200x200.gif]

Wiec ja wam życzę jak najwyższych zarobków i mam nadzieje ze i mnie coś skapnie Smile impreza

a oto muj Smile REF https://novafinance.net/?ref=MrWhite pamietajcie was 1$ to 0.10$ dla mnie Smile


RE: Novafinance.net - kubagrzybowski - 06-06-2016 19:21

jakieś dowody wypłat??? i chyba za mało postów narefa a czystego jak brak to brak


RE: Novafinance.net - MisieQ88 - 06-06-2016 19:34

Poczytaj regulamin i wyrzuć stąd refa. To że w temacie jest link (non ref) to nie znaczy, że podałeś go gdzieś w treści tematu.
Poza tym powodzenia w tym czymś Smile


RE: Novafinance.net - Obywatel - 06-06-2016 19:53

Proponuję zainwestować w słownik ortograficzny.


RE: Novafinance.net - Zaróbmy Razem - 11-06-2016 00:03

(06-06-2016 19:53)Obywatel napisał(a):  Proponuję zainwestować w słownik ortograficzny.

Dokładnie.

Po za tym, jakbyś miał choć trochę doświadczenia z tymi HYIP-ami, to wiedziałbyś, że w coś takiego się nie opłaca wchodzić po nawet 2-3 dniach od uruchomienia stronki. Stopa procentowa jest tak wysoka, że ten program może pociągnąć max tydzień, co od razu oznacza, że nikt chyba na tym nie zarobi, jeśli wejdzie bez refów.

Sam Twój post wygląda mi na post typowego Janusza Biznesu. Bez urazy.


RE: Novafinance.net - MrWhite - 25-06-2016 21:21

psikus.... nova nadal istnieje Tongue


Novafinance.net - piotrekprorok - 25-06-2016 21:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.