Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stażowe Konta z Grupami, znajomymi... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Stażowe Konta z Grupami, znajomymi... (/Temat-Stazowe-Konta-z-Grupami-znajomymi-134219)



Stażowe Konta z Grupami, znajomymi... - Aleksy Zieliński - 06-06-2016 17:44

1.Nazwa przedmiotu : Stażowe konta na Facebooku z grupami, znajomymi
2.Opis przedmiotu : Witam. Mam do sprzedania konta na facebooku, zazwyczaj konta mają kilka lat, znajomych. Przed wysłaniem konta, dodaję konto do około 1000 + dobrych Grup! Spytacie dlaczego tak tanio, kiedy inni chcą 25 zł za 1000 grup? + za konto? A u mnie jest po 10 zł? A no dlatego, że brakuje mi kasy chwilowo na paypalu, więc i oferta ta, nie będzie stała wieki...
3.Zdjęcia : Po co Smile
4.Kontakt : PW, bądź 41694664
5.Cena : 10 zł na paypala.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko Paypal.


RE: Stażowe Konta z Grupami, znajomymi... - kwasiwko - 07-06-2016 13:09

Spr gg


RE: Stażowe Konta z Grupami, znajomymi... - krzygeek - 15-06-2016 20:38

Napisałem, na GG


Stażowe Konta z Grupami, znajomymi... - Klin - 18-07-2016 01:24

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.