Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji (/Temat-zlece-Przerobka-gier-aplikacji-134191)

Strony: 1 2


(zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - Yolotoja - 06-06-2016 07:50

Zlecę przerobienie gier/aplikacji, które są na komputerze (np. Cs, WOT, LOL). Przerobienie polega na przełożeniu gier z komputera na telefon (tak by na nim działały).
Kontak PW
Cena: Do ustalenia


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - Ascoran - 06-06-2016 10:39

ŻE CO?!?
Gry na komputery chcesz przerobić tak żeby działały na telefonach - okej wykonalne - ale kurde nie za 30zł tylko ... 300 000zł jak nie więcej + robocizna programistów która wyniesie 10x więcej bo na pewno jedna osoba przy takim projekcie by nie siedziała!
I to nie "przerobienie" tylko praktycznie napisanie gry od zera w odpowiednim języku.

+ zgoda autorów gry danej gry
i wiele innych rzeczy o których na pewno nie pomyślałeś

Takie GTA SA kosztowała Rockstar Games parę milionów dolarów...

@EDIT
Jak by takie "przekładanie" gier na androida kosztowało 30zł to każda gra by była dostępna na telefony Smile


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - krutek90 - 06-06-2016 10:42

Ogłoszenie wygląda na zarzutkę Smile


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - Yolotoja - 06-06-2016 12:33

Dobra, sorry nie zajmuje się tym,więc mogę pewnych rzeczy nie wiedzieć. Cena do ustalenia


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - Ascoran - 06-06-2016 12:41

Wiesz że nawet jak się ktoś tego podejmie za normalną stawkę (czyt. około miliona zł - bo tyle minimum na to trzeba przeznaczyć) to jedną grę dostaniesz w wersji beta (czyt. działać działa ale z dużą ilością błędów) dopiero po 2-3 latach jak nie więcej? Smile

Życzę powodzenia i podziwiam osobę prywatną która się tego podejmie Smile
Jeśli nadal jesteś zainteresowany to polecam zgłosić się do firm zajmujących się programowaniem lub jeszcze lepiej do firm które wydały oryginalną grę i powiedzieć im że zapłacisz im za wydanie gry na telefon Smile

@EDIT
Załóżmy że chcesz zatrudnić prywatnego programistę dla siebie który będzie wykonywał Twoje zlecenia na wyłączność - średnia płaca takiego programisty to 6 tys zł a z racji tego że nie ma opcji żeby takie zlecenia jak Ty chcesz zlecić wykonywać w pojedynkę to by się przydało jeszcze kilku innych + grafik co w skali miesiąca daje już nie małą sumkę a jak już wcześniej wspomniałem tego nie wykona się w miesiąc - dwa


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - krutek90 - 06-06-2016 12:42

Ale zrozum, że raczej nie będzie Ciebie stać na takie zlecenie.


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - milosz998 - 06-06-2016 13:22

Okaże się że koles jest milionerem i w tydzień te gry będa na telefonach xDDDDDDDD


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - krutek90 - 06-06-2016 13:28

@Ascoran dodajmy jeszcze pokaźne sumy za prawa autorskie Smile


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - Zaperr44 - 06-06-2016 16:08

Werkunia znów w akcji ze swoimi idiotycznymi postami Jerk2


RE: (zlecę) Przeróbka gier/aplikacji - toomysai - 06-06-2016 22:21

Jak zobaczyłem ten temat to zastanowiłem się czy mam płakać czy się śmiać. facepalm
Dodam jeszcze, że ten użytkownik poprosił mnie na PW abym stworzył dla niego bota, który dodaje środki do Google Play za darmo. facepalm x2