Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikrn.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Unikrn.com (/Temat-Unikrn-com-134186)



Unikrn.com - Groem - 05-06-2016 23:36

Witam, postaram się wam przybliżyć w telegraficznym skrócie tę moim zdaniem genialną stronę.

Unikrn.com poznałem ok roku temu. Strona ta głównie polega na zdobywaniu żetonów w wiele różnych sposobów następnie wykorzystaniu ich w celu zdobycia nagród.

Sposoby zarabiania żetonów:
1) Dzienne questy - mamy standardowo 3 questy do wykonania takie jak koło fortuny ( od 5 - 100 żetonów przynajmniej tyle najwięcej dostałem), zakład bukmacherski (singel lub multi - 8 żetonów) oraz udostępnienie zakładu na FB lub Twitter (20-30 żetonów powinno być 10 ale jakiś bug Huh ) P.S. co do udostępniania nie trzeba tego robić! żetony nalicza przed akceptacją udostępnienia - taki tipSmile

2) Unikrn Connekt - czyli podłączasz swoje konto steam lub konto do gry leauge of legends i im więcej grasz tym więcej żetonów dostajesz. Strona automatycznie pobiera dane i statystyki oraz przelicza to na żetony.

3) Zakłady bukmacherskie - obstawiasz zakłady wydarzeń e-sportingowych za żetony.

4) UnikrnValut - jest to aplikacja mobilna, która testuje naszą wiedzę z zakresu znajomości gier CS:GO, LoL, DoTA 2; twórców tych gier oraz różnych wydarzeń e-sportowych. Codziennie można załapać max 15 żetonów + dodatkowo zrobić zakład bukmacherski za tą samą wartość na z góry określone wydarzenie e-sportowe( tak żetony nam zalicza do salda i dodatkowo obstawiamy).

5) Kody promocyjne - wysyłane są od czasu do czasu na nasz adres e-mail pod którym dokonaliśmy rejestracji.

Teraz pytanie... po co nam te żetony ?
Żetony wykorzystywane są w aukcjach w tzw. "Marketplace". Akcje opierają się na systemie "jackpot" czyli im więcej żetonów obstawimy tym większa szansa. Jeżeli chodzi o same nagrody do licytacji to ostatnio strona rozbudowała się niesamowicie, od skinów do gier CS:GO, TF2, DoTA2 po sprzęt komputerowy warty 30-1000+ zł.
Osobiście wygrałem chyba ze 4 takie aukcje w tym myszkę Cougar 250M wartą ok 100zł. Awizo po odbiór myszki dostałem po ok 4 dniach od wygranej aukcji natomiast skiny do cs:go (bo tylko te licytuje) po 18-24h od wygrania.
Co najważniejsze trzeba pamiętać o uzupełnieniu profilu - link do konta steam, adres zamieszkania.

Jeżeli ktoś z użytkowników miałby pytania co do portalu, taktyki obstawiania czy samych aukcji z miłą chęcią udzielę rad.

Ref linka nie podaje gdyż daje on całe 10 żetonów a samemu bez problemu dziennie można natrzaskać 100-200 żetonów.

Pozdrawiam.


RE: Unikrn.com - Hopekk94 - 06-06-2016 00:20

turtorial nie dziala


RE: Unikrn.com - Szalony - 08-06-2016 20:30

no na start dostałem 110pkt ;d obstawilem po kursie 5.5 i mam 500 Big Grin sporo oni coinsow zabieraja ...


RE: Unikrn.com - Groem - 07-07-2016 19:14

Temat prawie umarł z tego co widzę. Niestety przez natłok pracy w życiu codziennym mnie mam czasu za bardzo aktualizować na świeżo. Strona przeszła kolosalny update z niekorzyścią dla nas. Monetki tak łatwo nie wpadają. Z appki dostajecie max 15 monet na konto plus bonus za obstawianie. Za codzienne logowanie jest 10-20 monet z tego co widziałem. Maile z monetami dalej przychodzą po 50-70 monet także nie jest źle. Z szybkich kalkulacji wynika ze bez obstawiania z appki i logowania plus maile można ok 1300 monet wyciągnąć.

Wysłane z mojego HUAWEI G510-0200 przy użyciu Tapatalka