Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypty/boty na zamówienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skrypty/boty na zamówienie (/Temat-Skrypty-boty-na-zamowienie-134177)



Skrypty/boty na zamówienie - Kubsle - 05-06-2016 18:55

Witam,

wykonam skrypty/boty na zamówienie. Tematyka dowolna. Potrzebujesz czegoś, zawsze możemy się dogadać. Liczba moich postów Cię nie przekonuje? Jestem na forum od 2010 roku (jeszcze gdy było to forum Lockerz). Część starszych użytkowników może mnie pamiętać, miałem sporo postów, nie wiem dlaczego ich obecna liczba wynosi 0 Big Grin. W celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcja przez Allegro (ponad 300 punktów, zero negatywów i neutralnych)


RE: Skrypty/boty na zamówienie - Hopekk94 - 05-06-2016 19:02

ile bys chcial mniej wiecej za bota do fanpage takiego ze wrzucam w niego np 20 zdjec i co 2 godziny na przyklad ustawia by byly zaplanowane?


RE: Skrypty/boty na zamówienie - twnt22 - 05-06-2016 19:02

Jak dla mnie nie ten dział. Nie dodałeś tego do działu sprzedam bo nie masz tylu postów pokerface


Skrypty/boty na zamówienie - MaLiN - 05-06-2016 21:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.