Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. (/Temat-Darmowe-czasopisma-filmy-muzyka-gry-i-programy-do-pobrania-134175)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - ebooks4free.pl - 14-09-2016 16:26

(13-09-2016 20:35)kalutor napisał(a):  Jeśli pytasz o opinię, to muszę stwierdzić, że strona jest zaskakująco przyjemna, lekka i przejrzysta. Sam pomysł także niezły i w pełni rozwojowy. Możnaby jeszcze popracować nad optymalizacją i pomyśleć nad lepszym hostingiem, ale jak na początek - całkiem nieźle. Będę dopingował.

Oczywiście wszystkie opinie są mile widziane Big Grin
i czekamy na następne


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - ebooks4free.pl - 17-09-2016 18:12

Cały czas szukamy osoby na stanowisko moderatora Idea


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - Begrezen - 19-09-2016 05:32

ja bym sie nadał Sex


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - Wojtek574 - 19-09-2016 21:00

Mam pewną sugestie według mnie fajnie by było jak byście zrobili ze za dodanie plików na forum zbiera się punkty i po zebraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić na nagrody więcej osób by zaczęło wrzucać na forum Tongue A co do forum to fajnie wygląda i podoba mi się daję mocne 8/10 Wink


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - ebooks4free.pl - 20-09-2016 17:58

(19-09-2016 05:32)Begrezen napisał(a):  ja bym sie nadał Sex

Oczywiście, że byś się nadawał, tylko w tej chwili mamy komplet moderatorów Huh


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - daroxpl3233 - 21-09-2016 08:48

Dlaczego strona japrowadze.pl zostala usunięta ze stopki, wymieniliśmy się linkami i wg umowy wasz link u mnie wisi w dalszym ciągu.


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - ebooks4free.pl - 21-09-2016 16:06

(21-09-2016 08:48)daroxpl3233 napisał(a):  Dlaczego strona japrowadze.pl zostala usunięta ze stopki, wymieniliśmy się linkami i wg umowy wasz link u mnie wisi w dalszym ciągu.
Po wejściu w wasza stronę, wyskakiwał błąd i nie dało sie na nią wejść, między innymi dlatego administracja postanowiła usunąć pusty link. Jednak z tego co widzę serwis wrócił, damy znać jak wrzucimy link Smile


RE: Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - ebooks4free.pl - 29-09-2016 14:28

(19-09-2016 21:00)Wojtek574 napisał(a):  Mam pewną sugestie według mnie fajnie by było jak byście zrobili ze za dodanie plików na forum zbiera się punkty i po zebraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić na nagrody więcej osób by zaczęło wrzucać na forum Tongue A co do forum to fajnie wygląda i podoba mi się daję mocne 8/10 Wink
Takie cos już jest wprowadzone tzn. za każdy post otrzymuje się 5 diamentów i można je wymieniać na rangi, medale i inne udogodnienia.
Link do forum: http://ebooks4free.pl/


Darmowe czasopisma, filmy, muzyka, gry i programy do pobrania. - Hybrid1990 - 28-12-2019 20:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.