Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup (/Temat-PayPal-a-nieuczciwy-zwrot-pieniedzy-za-zakup-134163)

Strony: 1 2 3 4


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - sulliwan93 - 08-11-2016 22:33

Pieniędzy nie otrzymałem. Zarobili mi saldo ujemnie na koncie i grozili windykatorem. Czytałem na forum prawnym, żeby próbować z windykatorem dogadać sie, pokazać dowody i można wybrnąć, ale to nie na moje nerwy. Oddałem pieniądze i tak wtedy robiłem konkretnie pieniądze na tych kontach.

Dowody dla nich są nie wystarczalne. Ewidentnie screeny ze skype nie dały im pretekstu do wycofania sporu. Możecie pisać, jak ktoś ma nerwy, ale nie widzę sensu.

Kolega za to kupił konto w grze, sprzedawca ustawił dziwnym cudem przesyłkę jako materialna i mimo opisu, ze pieniądze ze wirtualne konto w grze, paypal sprawdził dane wysyłki i stwierdził, że konto to produkt materialny, nie materialny. Nawet danych wysyłki nie podal, a spor wygrał sprzedający.

Albo ci ludzie maja wtyki w pp, albo magiczne sposobu na wygrywanie sporow/wyciąganie hajsu.