Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup (/Temat-PayPal-a-nieuczciwy-zwrot-pieniedzy-za-zakup-134163)

Strony: 1 2 3 4


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - sulliwan93 - 19-07-2016 00:02

Napisałem do nich w tej sprawie. Wciąż czekam na odpowiedź rumunka: "Oczekiwanie na odpowiedź drugiej strony".

Dziękuję wszystkim za pomoc. Rozdałem reputki. Jeśli będę miał wątpliwości będę pisał.


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - sulliwan93 - 03-08-2016 18:35

Napisałem im w twarz, że jak nie wyjaśnią sprawy na moją korzyść, to oszukam w ten sposób ludzi na 10x większą kwotę - no cóż czas dotrzymać słowa.
[Obrazek: ppchuje.png]


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - twardy - 03-08-2016 19:52

Walek stary swiat, paypal ma swoje w regulaminie z tymi 'virtual items' ale prawda jest taka, ze jako sprzedajacy nie masz prawie zadnych praw Wink

Na przyszlosc polecam korzystac ze stronek typy playerauctions.com, epic npcs tez ma jakas ochrone sprzedazy dla sprzedajacego i kupujacego.


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - sulliwan93 - 03-08-2016 21:43

(03-08-2016 19:52)twardy napisał(a):  Walek stary swiat, paypal ma swoje w regulaminie z tymi 'virtual items' ale prawda jest taka, ze jako sprzedajacy nie masz prawie zadnych praw Wink

Na przyszlosc polecam korzystac ze stronek typy playerauctions.com, epic npcs tez ma jakas ochrone sprzedazy dla sprzedajacego i kupujacego.

Chłop znalazl mnie na playeraccounts i jakoś ściągnął na skype.. Nie ważne, bylem głupi i już tego nie zrobię. Nauczy mnie to tylko jacy ludzie są w internecie i że nie można ufać nikomu Smile


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - twardy - 03-08-2016 21:52

(03-08-2016 21:43)sulliwan93 napisał(a):  
(03-08-2016 19:52)twardy napisał(a):  Walek stary swiat, paypal ma swoje w regulaminie z tymi 'virtual items' ale prawda jest taka, ze jako sprzedajacy nie masz prawie zadnych praw Wink

Na przyszlosc polecam korzystac ze stronek typy playerauctions.com, epic npcs tez ma jakas ochrone sprzedazy dla sprzedajacego i kupujacego.

Chłop znalazl mnie na playeraccounts i jakoś ściągnął na skype.. Nie ważne, bylem głupi i już tego nie zrobię. Nauczy mnie to tylko jacy ludzie są w internecie i że nie można ufać nikomu Smile

taaaaaaaaalvi przez 'a'? xD Mnie taki bot na playerauctions dobre 1,5 miecha meczyl z 10+ roznych kont. Oni w ten sposob wyludzaja konta do botowania i goldsellingu.


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - sulliwan93 - 03-08-2016 23:26

Ze sprzedaży tych kont tez się dorobiłem swojego, potrafiłem zrobić 300% przez noc. Jeden raz dobre serce mi się uruchomiło i wyszło jak wyszło. Mam nauczkę i tyle..


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - pcsx4 - 05-11-2016 14:02

Jak to się skończyło bo mam teraz podobną sytuację sprzedałem virtualna walute na Tbijskim OTS'e jakiemuś Szwedowi, zapłacił mi przez PP no to podrzuciłem mu kase, a teraz widzę coś takiego:

Anastasia Grönfors
Wstrzymano – Otrzymane pieniądze
LIS
05
2016
Anastasia Grönfors
Wstrzymano – Otrzymane pieniądze
Wczytywanie szczegółów transakcji
Anastasia Grönfors
Wstrzymano – Otrzymane pieniądze
+ 256,04
SEK


Mogę to jakoś zachować na koncie? Widzę, że dane jakieś kobiety ale jak zobaczyłem wpłate i spytałem gościa co to za Anastasia to mi powiedział, że z konta żony przesłał kase. Niby w dostępnych środkach nie mam tej kwoty ale w walutach pokazuje mi całość po przewalutowaniu na pln.


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - twardy - 05-11-2016 14:06

Jako sprzedajacy nie masz prawie zadnych praw. Tym bardziej sprzedajac wirtualna gotowke bezposrednio przez paypala. Najlepiej korzystac z jakichs platform z middlemanem typu playerauctions.


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - pcsx4 - 05-11-2016 14:26

No to on sobie cofa wpłate i nic teraz nie mogę z tym zrobić?


RE: PayPal, a nieuczciwy zwrot pieniędzy za zakup - twardy - 05-11-2016 14:35

Nie sadze, walek stary jak paypal. Przeczytaj posty @sulliwan93.
Dostajesz kase na konto a pozniej zadanie zwrotu. A o walkach na ebayu razem z paypalem to mozna pisac grube ksiazki.