Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
olx.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: olx.pl (/Temat-olx-pl-134162)



olx.pl - Obywatel - 05-06-2016 08:43

Witam,
ktoś korzystał z tego? Jakieś opinie? Mam opcję zrobić niezły interes, ale wcześniej wiedziałem tylko iż coś takiego istnieje.
Oczywiście, żadnych zaliczeń pocztowych. Wymiana z ręki do ręki.


RE: olx.pl - szykiryki - 05-06-2016 08:49

Najlepszy serwis tego typu do wymiany bezpośredniej, czyli z ręki do reki jak piszesz.
Wystawisz ogłoszenie i po chwili masz dziesiątki maili/telefonów (w zaleznosci od towaru).

Z drugiej strony, to najlepszy portal do wszelkiego rodzaju przekrętów, więc nadaje się tylko i wyłącznie do sprzedaży face2face Smile


RE: olx.pl - xaxaxa - 05-06-2016 09:12

Jezeli przez dłuzszy czas wystawiasz przedmioty i masz niewiem z 20 w tej samej kategori to każa ci zapłacic 200zł za dalsze wystawianie haha...


RE: olx.pl - Obywatel - 05-06-2016 09:13

Czyli ok. Facet wystawił ogłoszenie. Ale prowadzi zarejestrowaną działalność. I o dziwo, po wstępnych rozmowach nic nie wspomniał o jakiejkolwiek przedpłacie, zaliczce, czy zadatku. Zobaczymy. Za ok. 3-4 tyg. mam się z Nim spotkać.


RE: olx.pl - szykiryki - 05-06-2016 09:21

Ja mogę wystawić opinie jedynie jak sprzedająca.
Wystawialam ogloszenie, ktoś przychodził, dawaj hajs do reki, ja dawałam towar.

ALE pamietaj, że mnóstwo afer się przewinęło przez olx, więc zachowaj ostrożność.
Jak coś kupujesz- dokładnie sprawdź.
Wiekszość chce tam po prostu w szybki sposób pozbyć się towaru i nie trzeba wietrzyć podstępu, ale jak coś jest bardzo atrakcyjne, niemożliwie tanie itp.- bądź czujny jak ninja!


RE: olx.pl - tollusiek - 05-06-2016 11:40

Nie doczytałem - post do usunięcia Smile