Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock (/Temat-Beda-Nowe-iPody-oraz-Generalny-Restock-13416)

Strony: 1 2 3


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - Miu - 12-09-2010 16:46

(12-09-2010 16:18)Lubelak napisał(a):  pozdro dominator jak zgarniesz będziesz "miszcz"
takie zdanie "biore nowego" ma 50% userów a mnie to zadowala
xD bo macobook mój

haha,śmieje sie z ambitnych a sam ma jakie plany Big Grin Big Grin
ja tym razem pojdę na PP i spróbuję jakiegoś 150 moze...


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - Marczyk - 12-09-2010 18:16

Ja zamawiam z dwóch kont imaca, full spontan. Niech mi tylko ktoś napisze że nie dam rady =/ huehue

Napinajcie się dalej na forum czego wy nie zamówicie(ipody, ipady, macbooki, pp 1k), jak zawsze skończy się na gadce. Tym którzy się tutaj nie napinają gratuluję zdrowego rozsądku i życzę powodzenia na restocku ;>


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - puchat - 12-09-2010 20:17

Ależ dziękuję, wzajemnie Big Grin

Ciekawi mnie tylko kiedy w tym miesiącu będzie generalny restock... Oraz to, o której jutro rozpocznie się dla z-listerów! Big Grin

Powodzenia wszystkim (:


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - Dominator - 12-09-2010 20:52

(12-09-2010 16:18)Lubelak napisał(a):  pozdro dominator jak zgarniesz będziesz "miszcz"
takie zdanie "biore nowego" ma 50% userów a mnie to zadowala
xD bo macobook mój



jeśli zgarniesz macbooka to bedziesz pro na lfe
Życzę wszystkim powodzenia w planach aby udało wam się zamówić wymarzoną nagrodę


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - BartuS - 12-09-2010 21:20

@Dominator, to, co z nim zrobię, to już nie twój interes. Zacytuję kolegę. "Tym którzy się tutaj nie napinają gratuluję zdrowego rozsądku i życzę powodzenia na restocku ;>" Będe mądrzejszy, i nie będe się napinał.


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - Dominator - 12-09-2010 21:50

to się okaże ...


RE: Będą Nowe iPody oraz Generalny Restock - Wojtas100 - 13-09-2010 14:16

Ja muszę uzbierać PTZ aby mieć na coś konkretnego.