Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC (/Temat-Kup-bitcoin-i-sprzedaj-Bitcoin-u-Melomana-24-7-Wszelkie-pytania-zwiazane-z-BTC-134112)



Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Meloman - 04-06-2016 00:09

Cześć, zakładam ten wątek, bo zagubione duszyczki ciągle zakładają w tym dziale i innych, tematy o kupno i sprzedaż BTC + pierwsze co kiedy ktoś szuka miejsca zakupu lub sprzedaży BTC, to wchodzi na ten właśnie dział - a tu pusto i nie ma prawie nic o kupowaniu/sprzedawaniu.
Na wiele pytań związanych z kryptowalutami odpowiadałem dotychczas w różnych tematach, założonych w różnych działach. Pytania często się powtarzają i właśnie dlatego przy okazji chcę pomóc, zakładając taki temat zbiorczy na wszystkie kwestie związane z BTC. Myślę, że przyda się to wielu osobom, bo nie będą musiały same zakładać tematów i błądzić na forum kiedy czegoś nie wiedzą Smile

Kontynuując o kupnie/sprzedaży BTC, to świadczę wymiany z następującą prowizją:

Prowizja:
Poniżej 100zł - 9%
Powyżej 100zł - 7% [możliwość negocjacji]
Powyżej 1000zł - 5% [tutaj również możliwość negocjacji]

Płatności:
- Pekao SA [wymianę załatwimy natychmiastowo, bo mam ten bank]
- mBank [wymianę załatwimy natychmiastowo, bo mam ten bank]
- Alior bank [transakcja natychmiastowa]
- PKO BP [transakcja natychmiastowa]
- Inteligo [transakcja natychmiastowa]
- BZWBK [transakcja natychmiastowa]
- T-mobile Usługi bankowe [transakcja natychmiastowa]
- Millenium bank [transakcja natychmiastowa]
- ING Bank Śląski [transakcja natychmiastowa]
- Bank Pocztowy [transakcja natychmiastowa]
- BPH Bank [transakcja natychmiastowa]
- Wszystkie inne banki zgodnie z sesją ELIXIR Smile
- Przelew przez pocztę
- Skrill

Kontakt:
- GG: 42749646
- Telefon: 516 001 855 [śmiało można dzwonić/pisać Smile]
- E-mail: [email protected]
- PW na forum, lub post w temacie

A tutaj, wszelkie opinie od użytkowników, o przeprowadzonych wymianach ze mną: http://zarabiam.com/Temat-Wymiany-BTC-LTC-Skrill-konto-bankowe-u-Melomana-109579

Podsumowując: Jest to wątek trochę i pomocniczy dla osób które nie wiedzą skąd zaczerpnąć wiedzę, jak zacząć w ogóle przygodę z Bitcoinem i oczywiście trochę reklama mojego kantoru BTC. Mam nadzieję, że nikt mi nie będzie miał za złe, że przy okazji piszę o nim, ale jest to kwestia z którą użytkownicy mają największy problem Smile


RE: Wszelkie pytania związane z BTC + Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana - MisieQ88 - 04-06-2016 00:32

Jak do tej pory miałem jedną - udaną - transakcję z Melomanem. Wszystko poszło szybko i sprawnie - kilka minut i "po krzyku" jak to się mówi.
Co do samego tematu to moim zdaniem dobrze, że założony tutaj bo mnóstwo osób pyta o zakup/wymiany BTC lub innych krypto, a tak może się troszeczkę ten bałagan zmniejszy.

Może troszeczkę zbocze z samego tematu, ale gdyby tu byli moderatorzy na forum to byłby mniejszy burdel.


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Meloman - 04-06-2016 11:34

(04-06-2016 00:32)MisieQ88 napisał(a):  Jak do tej pory miałem jedną - udaną - transakcję z Melomanem. Wszystko poszło szybko i sprawnie - kilka minut i "po krzyku" jak to się mówi.
Co do samego tematu to moim zdaniem dobrze, że założony tutaj bo mnóstwo osób pyta o zakup/wymiany BTC lub innych krypto, a tak może się troszeczkę ten bałagan zmniejszy.

Może troszeczkę zbocze z samego tematu, ale gdyby tu byli moderatorzy na forum to byłby mniejszy burdel.
Właśnie dlatego założyłem ten wątek, bo z tego co patrzę na forum, to największy problem jest z bezpośrednim zakupem lub sprzedażą BTC.
Mam nadzieję, że ten temat, trochę ogarnie ten chaos który tworzy się wokół kupowania BTC, co tak naprawdę jest BANALNE, tylko wystarczy dobrze wytłumaczyć Cool


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - mikuss - 06-06-2016 14:03

Dobrej treści i merytoryczne tematy na forum w mojej ocenie są zawsze "pożadane" .
By temat nie znikł w gąszczu nowych to autor mógłby się zwrócić do Administracji z prośbą o przypięcie czy przyklejenie tematu


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Emsey900 - 30-06-2016 10:22

Kupię na szybkości odrobinkę btc . nwm czy w takiej ilości sprzedajesz .
[0.5~1$] . płacę PayPalem


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Matixio - 30-06-2016 15:37

(30-06-2016 10:22)Emsey900 napisał(a):  Kupię na szybkości odrobinkę btc . nwm czy w takiej ilości sprzedajesz .
[0.5~1$] . płacę PayPalem
Kolega nie przyjmuje na PayPal kasy Smile Tylko bank Wink


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - iPlusOfficial - 30-06-2016 16:28

@[Meloman] Dodaj na co się wymieniasz i zaznacz, że nie ma paypala Wink mniej spamu będzie


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - MisieQ88 - 30-06-2016 19:39

Meloman jest na wakacjach - wszystkie wymiany są dostępne z tym, że po 22.30
BTC/LTC/inne krypto <-> Skrill/Konta Bankowe


RE: Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Meloman - 04-07-2016 22:18

Dzięki chłopaki za poinformowanie @[Emsey900] za mnie, kiedy byłem na wakacjach Smile
Z wakacji już wróciłem i wszystko ruszyło więc zapraszam na wymiany.

@[iPlusOfficial] @[MisieQ88] @[Matixio] Poprawiłem tą informację. W ogóle nie zauważyłem tak oczywistej rzeczy, żeby dodać informacje w czym płatność u mnie, dzięki za spostrzeżenie.
Tak na marginesie, jest jeszcze płatność przez Skrilla, a i doszło troche kont bankowych z których wymian dokonujemy natychmiastowo Big Grin


Kup bitcoin i sprzedaj Bitcoin u Melomana 24/7 + Wszelkie pytania związane z BTC - Hybrid1990 - 08-12-2018 14:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.