Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie (/Temat-Portal-Randkowy-Dyskusja-i-zarabianie-134057)



Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie - Doomin - 02-06-2016 21:02

Witam,

postanowiłem założyć ten temat aby porozmawiać o pewnym moim projekcie. Popytać o sugestie oraz ogólnie podyskutować.

Tworzę nowy portal społecznościowy a raczej randkowy, nie wykluczam także że będzie dla niektórych służył do sex spotkań. Mam gotowy szablon, dopracowuje system. Ogółem system ma podobne działanie do datezone ale jest bardziej nowoczesny i zawiera międzyinnymi procentowe dopasowanie profilów po wypełnionych polach: "Pasujecie do siebie w 50%" itd. Nie będę tu wypisywał funkcjonalności, poniżej 1 ze zrzutów, strona główna. Za kilka dni mogę wrzucić screen profilu czy innego jeśli będzie zainteresowanie:

[Obrazek: 66576496536816358856.png]

Każdą sugestię w tym temacie którą będę mógł wprowadzić w życie a która będzie unikalna i fajna nagrodzę reputem, przynajmniej tyle mogę zrobić. Szukam także ekipy, ale już mi mówili że znalezienie takiej jest tutaj wątpliwe. Ekipa do moderowania i reklamowania. Cały projekt ma duży potencjał, zamierzam go monetyzować głównie poprzez reklamy z programów partnerskich i programów płacących za wyświetlenia. Jeśli ktoś byłby chętny pomóc to nawet GODZINKA CO KILKA DNI na reklamowanie portalu w sieci będzie nagrodzona jak uda się wypromować na tyle aby był pasywny zarobek.

Czekam na sugestie Wink


RE: Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie - krutek90 - 02-06-2016 21:19

Ooo. Witam konkurencje, też za niedługo startuję z dużym portalem typu Badoo, Twoo, ale bardziej o profilu erotycznym.

Życzę szczerze powodzenia bo wiem, że jest ciężko się wybić Smile


RE: Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie - Neoko - 12-06-2016 12:26

Potrzebujecie duzo zainwestowac w reklame . Do tego platne abonamenty z jakimis bajerami.. i duzo innych rzeczy . Moge pomoc ale tani nie jestem Wink. Inwestycja powinna sie zwrocic bo portale z zakladaniem konta to kopalnia pieniedzy


RE: Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie - wasia90 - 21-06-2016 22:04

To już jest tak obstawiona nisza, że żeby się wybić trzeba miliony wydać na reklamę, a i tak nie ma gwarancji sukcesu.


RE: Portal Randkowy - Dyskusja i zarabianie - Captain - 22-06-2016 17:23

(21-06-2016 22:04)wasia90 napisał(a):  To już jest tak obstawiona nisza, że żeby się wybić trzeba miliony wydać na reklamę, a i tak nie ma gwarancji sukcesu.

To się może udać jeżeli nie będzie takich olbrzymich ograniczeń jak w innych serwisach gdzie bez wykupienia premium nie można oglądać normalnie zdjęć, jest limit wiadomości, nie można tego i tamtego zobaczyć itd.

Jeśli u autora nie będzie premium, albo nie będzie ono wymagane do większości czynności w serwisie to już ma szanse na wybicie się, bo ludzie mogą pójść tam gdzie za taniej, albo najlepiej za darmo.

I dobrze by było wykorzystać ten atut przy promowaniu. Promować ten serwis jako niewymagający kont premium do wszystkiego i gdzie nie trzeba płacić za każą pierdołę.