Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? (/Temat-Gdzie-moge-kupic-skrypt-zarabiajacy-134054)



Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? - jaroslaw81 - 02-06-2016 19:51

Witam.
Chciałem zacząć zarabiać, czytałem o programach takich jak e-forsa itp. I myślałem o kupieniu strony, jako że na programowaniu się zupełnie nie znam. Wiem , że są skrypty z filmami online do kupienia, ale czy jak kupię takie coś to będę już miał filmy? Chodzi mi o taką stronę jak zalukaj, ale chciałbym coś z nowszym wyglądem jak http://kwejk.tv czy jak kupię taką stronę, to poradzę sobie przy prowadzeniu, podpięciu tego programu partnerskiego? I gdzie mogę to kupić?


RE: Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? - twardy - 02-06-2016 20:14

Moze sobie poradzisz a moze nie. Mam nadzieje, ze pomoglem.


RE: Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? - nicooo - 02-06-2016 20:23

Sadze iz sobie poradzisz,bo jest to bardzo trudne,ale w miare latwe i na pewno dasz rade,ciesze sie,ze pomoglem Smile


RE: Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? - makecash - 02-06-2016 20:28

Taki skrypt możesz kupić nawet i na allegro. Dodatkowo widziałem takie skrypty już z gotowymi filmami bodajże 20tyś filmów było. Lub widziałem też takie skrypty, gdzie filmy były pobierane na bieżąco z innej strony czy coś takiego automatycznie i u Ciebie były udostępnianie.

Radziłbym uwazać na coś takiego, ponieważ jest to nielegalne i możesz wpaść Wink

Czy sobie poradzisz to trudno mówić. Trzeba znać trochę programowania lub kupić już coś gotowego i tyle.
Możesz też komuś zapłacić i przerobi ci to na gotowca Smile


Pozdrawiam


RE: Gdzie mogę kupić skrypt zarabiający ? - mahuzz - 02-06-2016 21:00

Jest mnóstwo gotowych template'ów w internecie.