Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. (/Temat-Ograniczenie-w-dodawaniu-linkow-zdjec-na-pewnej-stronie-Prosze-o-pomoc-134045)



Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - bestshacoeu1 - 02-06-2016 17:25

Witam.
Otóż napotkałem jak dla mnie duży problem.
Na pewnej stronie zarejestrowałem się i spróbowałem dodać link+zdjęcie.
Niestety wyskakuje taki komunikat. :[Obrazek: XZWQspY.png]
A to jest ciekawe bo jak dodam sam link przez opcję "Odnośnik" to mogę zamieścić post a jak zamieszczam zdjęcie za pomocą opcji "Grafika" i link za pomoca opcji "Odnośnik" to już jest ten sam komunikat.
Dodam , że tu nie chodzi w cale o "Uprawnienia" bo jakaś inna osoba kilkoma kontami spamuje. Kilkadziesiąt zdjęć i 5 linków wstawia. Robiłem tak samo i nie udaje się nie mam pojęcia jak on to zrobił jak ominął tą blokadę.
I jeszcze jedno ten typ robi to tak:
Zakłada temat i w temacie stawia "." i założył już temat następnie tym samym kontem "Cytuje" lub "Odpowiada" na swój temat wstawiając kilkadziesiąt zdjęć i linków.[Obrazek: QfVceTj.png]
Jakimś cudem omija tą blokadę. Nie wiem jak on to robi piszę do was z nadzieją , że jest tu jakiś specjalista co ma to w paluszku i pomoże mi z tym.
Oczywiście strony nie podam poco mam sobie niszę niszczyć. Liczę na pomoc! ;/


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - Bravo - 02-06-2016 17:40

@[bestshacoeu1] Niestety, jeżeli nie podasz nam strony to ci nie pomożemy, ponieważ każda strona ma inne algorytmy sprawdzania contentu. Najlepiej napisz do mnie na PW i podaj stronę mam nadzieje, że znajdę sposób na ominięcie tego Smile

@edit

NISZA USUWAM Big Grin


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - bestshacoeu1 - 02-06-2016 18:00

(02-06-2016 17:40)Bravo napisał(a):  @[bestshacoeu1] Niestety, jeżeli nie podasz nam strony to ci nie pomożemy, ponieważ każda strona ma inne algorytmy sprawdzania contentu. Najlepiej napisz do mnie na PW i podaj stronę mam nadzieje, że znajdę sposób na ominięcie tego Smile

@edit

To ?
Tak to ta strona niestety nie mogę tego ominąć a jeden typek jakoś to ominął zrobił to tak , że założył temat postawił w nim ".". i kliknął cytuj czy odpowiedź i tak zamieszczał zdjęcia i linki. Tez dziwne , ze akurat cytowal,odpowiadal bo inaczej nie mgol tego zrobic jakis sposob znalazl ... xD



/// T ;] DZIĘKI ZA POMOC


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - Bravo - 02-06-2016 19:04

(02-06-2016 18:00)bestshacoeu1 napisał(a):  
(02-06-2016 17:40)Bravo napisał(a):  @[bestshacoeu1] Niestety, jeżeli nie podasz nam strony to ci nie pomożemy, ponieważ każda strona ma inne algorytmy sprawdzania contentu. Najlepiej napisz do mnie na PW i podaj stronę mam nadzieje, że znajdę sposób na ominięcie tego Smile

@edit

NISZA USUWAM Big Grin
Tak to ta strona niestety nie mogę tego ominąć a jeden typek jakoś to ominął zrobił to tak , że założył temat postawił w nim ".". i kliknął cytuj czy odpowiedź i tak zamieszczał zdjęcia i linki. Tez dziwne , ze akurat cytowal,odpowiadal bo inaczej nie mgol tego zrobic jakis sposob znalazl ... xD



/// TAK TO JEST PODASZ NAZWę NISZY O TO TYLKO CHODZIŁO TEMU TYPOWI NIC DZIWNEGO W KOŃCU TE JEGO 30 POSTÓW MÓWIŁO SAMO ZA SIEBIE ;] DZIĘKI ZA POMOC
@[bestshacoeu1]
Nie oznaczyłeś mnie to nie wiedziałem, że coś do mnie napisałeś a poza tym znałem tę stronę nić mi nie wysyłałeś Big Grin

Spróbuj zrobić tak samo stwórz temat o dowolnej nazwie i dodaj tak jak on do nazwy "." możliwe, że ten znaczek buguje skrypt forum Smile


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - bestshacoeu1 - 02-06-2016 22:49

Już to robiłem ... Niestety


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - bestshacoeu1 - 03-06-2016 12:24

Co jest z wami ludzie ? No nie wierze , że jeden typ jest sprytniejszy od was wszystkich i potrafi to ominąć ... A wy nie potraficie ... Czekam na pomoc ... ;/


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - Ascoran - 03-06-2016 17:09

Zapodaj link do przykładowego jego tematu to pomożemy a tak można tylko zgadywać.

Jeśli to robi jedna osoba to nie należy ona do jakieś grupy na tym portalu / posiada premium - coś co odblokowuje więcej funkcji?
Spróbuj żywcem skopiować jego tekst i dodać identycznego posta co do kropki i jak to przejdzie to znaczy że coś w tym poście jest innego - co myli skrypt sprawdzający.


RE: Ograniczenie w dodawaniu linków/zdjęć na pewnej stronie.Proszę o pomoc. - rachman - 03-06-2016 22:36

Gość nie ma jakiegoś konta premium czy vip? Może funkcja działa od np. 100 postów? Ma ich więcej? Albo dłuższy ma staż? Jak nie to kombinując w ciemno spróbuj zacytować czyjąś wypowiedź - usuń jej treść i w niej wstaw ileś zdjęć - daj znać czy zadziała Wink Zero gwarancji ale spróbuj Wink

p.s. nie wymagaj tu wróżkowania bo serio bez podania strony wiele nawet biegas nie wymyśli...