Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> (/Temat-Jak-zabezpieczyc-sie-przed-weryfikacja-znajomych-134019)



Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - MickeyHuntr - 02-06-2016 01:01

Witam, może i tym "poradnikiem" nie odkryłem Ameryki, ale chciałem się z wami podzielić pewnym bardzo fajnym sposobem na zabezpieczenie się w razie wrzucenia nam przez facebooka weryfikacji znajomych Smile

Krok 1
Znajdź osobę z bardzo dużą ilością znajomych (1k+), poszukaj na grupach z "dodam do znaj", "cały facebook PL" itp. Znam wiele osób, które za hobby mają posiadanie jak największego grona znajomych na fb (moja koleżanka ma ponad 2500!)

Krok 2
Zapraszaj ludzi, którzy znajdują się na liście znajomych znalezionej osoby. W większości przypadków od razu zostaniesz dodany (skoro dana osoba, dodała ją bez jej znania, to zapewne i Ciebie doda)

Krok 3
W przypadku zablokowania konta po prostu wejdź na profil znalezionej w pierwszym kroku osoby i po kolei wpisuj wyświetlone imiona w wyszukiwanie Smile

[Obrazek: ZwThGnP.png][Obrazek: hC02XGI.png][Obrazek: FshBvYq.png]
[Obrazek: HjNLexT.png][Obrazek: 3CEX20G.png][Obrazek: HXyb718.png]
[Obrazek: Xz67ROl.png][Obrazek: tbngsoX.png][Obrazek: hffpStL.png]
[Obrazek: jJqyVS9.png][Obrazek: 3Xl4p6A.png][Obrazek: VhJ80Lh.png]


RE: Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - AlucyBlue - 02-06-2016 10:03

W sumie dziwie się że na to nie wpadłem, a takie banalne, warto jednak zaznaczyć że osoba od której będziemy kopiować znajomych musi mieć ustawione żeby jej znajomi byli widoczni dla każdego. No chyba że chcemy go zapraszać jeszcze z innego konta ^^


RE: Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - Hopekk94 - 02-06-2016 14:48

ale niestety 30-5 dziennie tylko mozna dodac by ban nie siadl Tongue


RE: Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - MickeyHuntr - 07-06-2016 00:51

@bump dla widoczności

[Obrazek: ZwThGnP.png][Obrazek: hC02XGI.png][Obrazek: FshBvYq.png]
[Obrazek: HjNLexT.png][Obrazek: 3CEX20G.png][Obrazek: HXyb718.png]
[Obrazek: Xz67ROl.png][Obrazek: tbngsoX.png][Obrazek: hffpStL.png]
[Obrazek: jJqyVS9.png][Obrazek: 3Xl4p6A.png][Obrazek: VhJ80Lh.png]


RE: Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - .::Nicko::. - 09-06-2016 13:03

Dzięki ;D niby proste


RE: Jak zabezpieczyć się przed weryfikacją znajomych> - MickeyHuntr - 21-09-2016 18:15

Bump dla widoczności!