Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--133999)

Strony: 1 2


... - przetak16 - 01-06-2016 18:13

...


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - Krissu - 01-06-2016 18:15

Przetestuj sam, gdzie Ci najlepiej i po prostu tam zarabiaj. Wink Ile ludzi, tyle opinii będzie Smile


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - mahuzz - 01-06-2016 18:31

Zgadzam się z Krissem. Jedyna różnica to stawki i programy. Najlepiej, przynajmniej u mnie, konwertuje Leadmore. Ale nie ma odnowień jak w eforsie, co nie zmienia faktu że z eforsą jest słabiutko. Jeśli ma to być osobista opinia, to LeadMore albo FireSub, a jesli celujesz w pasywną kasę (odnowienia) to eforsa i leadnetwork.


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - Wojo-MyLead - 02-06-2016 15:30

Ja zachęcam Ciebie do wypróbowania naszego serwisu. W swojej ofercie mamy ponad 400 programów partnerskich

W MyLead możesz zarabiać na kilka sposobów:

CPL - zarabiasz za każdego leada ( do 60zł za leada)

CPS - zarabiasz prowizję od sprzedaży (prowizje do ponad 20% za jedną sprzedaż)

CPA - za konkretną akcję ustaloną przez reklamodawcę (nawet za 80zł za jedną akcję)

i niedlugo również CPC - (cost per click) - zarabiasz za każdym razem kiedy ktoś kliknie w Twój banner

Ponadto oferujemy wiele przydatnych narzędzi takich jak:


-Kreator Landing Page - możesz w kilka minut stworzyć własną stronę lub program partnerski

-Upload plików - przechowuj wszystkie potrzebne pliki w jednym miejscu - bez ograniczeń

-Bardzo atrakcyjny system wypłat 24h na konto bankowe lub paypal w przeciągu 24h

-Content i Video locker

-Programy globalne

- umowy o dzieło



Dodatkowo jak zdecydujesz się na nasz serwis, możesz liczyć na moją pomoc w zarabianiu, nie ponosząć żadnych dodatkowych kosztów!


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - kusas - 02-06-2016 15:52

Sprawdź treepay, jestem tam od stycznia i ani razu się na nich nie zawiodłem Wink


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - Ambos - 02-06-2016 16:14

Ja polecam któryś z firesub,mylead,leadmore,treepay najlepiej wejdź na wszystkie i sprawdź który najlepiej ci odpowiada Smile


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - Juhas - 02-06-2016 16:38

Firesub impreza


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - fejQ - 04-06-2016 09:43

Sam testowałem kilka serwisów i wciąż szukam tego najlepszego (tzn tego spełniające moje kryteria). Obecnie korzystam z leadmore.

Mam małe doświadczenie na subach, jednak mogę śmiało stwierdzić, że nie ma czegoś takiego jak "najlepszy serwis". Są tylko te, które najlepiej spełniają indywidualne wymagania danego użytkownika.

Zanim wybierzesz najlepszy dla siebie serwis to odpowiedz sobie na czym Ci najbardziej zależy:

-dostępność subskrypcji czy subskrypcji i premium
-wysoka stawka za leada
-zliczanie leada z pustych kont
-odnowienia
-system poleconych
-warunki wypłat
-oferta programowa


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - przetak16 - 04-06-2016 16:51

No to ja szukam serwisu pod fanpage ero
najważniejsze dla mnie to:
stawka za leada
konwersja dobra
programy sub sms jakies ero.
Który jest dobry?
Bo narazie siedze w mylead ale nic tam nie wchodzi.


RE: Jaki program partnerski jest najlepszy? - fejQ - 05-06-2016 11:13

(04-06-2016 16:51)przetak16 napisał(a):  No to ja szukam serwisu pod fanpage ero
najważniejsze dla mnie to:
stawka za leada
konwersja dobra
programy sub sms jakies ero.
Który jest dobry?
Bo narazie siedze w mylead ale nic tam nie wchodzi.

W takim razie polecam leadmore:

jesli możesz zaloguj się z moje linka
why.leadmore.pl/g/8d0b23e5f1

Z kryteriów, ktore podaleś to tak:
-stawka za leada: 6zl czyli nieco wyższa niż u konkurencji
-konwersja dobra: jest dobra, gdyż zliczają leady nawet jeśli ktoś ma puste konto (prawdopodobnie tylko 2 polskie serwisy oferują coś takiego)
-programy ero: jest coś w rodzaju sex-kamerki, i standardowo program pobieranie gdzie możesz wszystko wrzucić