Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? (/Temat-Czemu-zamiast-contentlockera-wyswietla-mi-arabskie-reklamy-133993)



Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - MickeyHuntr - 01-06-2016 17:25

Dlaczego zamiast content lockera wyświetla mi się jakaś arabska reklama??
[Obrazek: e1WEMDS.png]


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - daniel42na - 01-06-2016 17:26

Na oko moge powiedzieć, że content locker działa, bo to są 3 oferty, dlaczego takie? Bo geotargeting nie spełnia swej roli.


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - MickeyHuntr - 01-06-2016 17:27

(01-06-2016 17:26)daniel42na napisał(a):  Na oko moge powiedzieć, że content locker działa, bo to są 3 oferty, dlaczego takie? Bo geotargeting nie spełnia swej roli.

Ale co śmieszne ja nawet nie używam żadnego VPN czy proxy


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - nykkusek - 01-06-2016 17:28

Używasz opery?

Wysłane z mojego 5015D przy użyciu Tapatalka


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - MickeyHuntr - 01-06-2016 17:30

(01-06-2016 17:28)nykkusek napisał(a):  Używasz opery?

Wysłane z mojego 5015D przy użyciu Tapatalka

Chrome, firefox, opera - wszędzie to samo + kiedy wejdę na whats my ip to porpawnie pokazuje lokalizację i nawet pobliskie miasto


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - MickeyHuntr - 01-06-2016 21:36

Ktoś coś?


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - AnnaKa - 01-06-2016 21:47

Jak możesz sprawdź przez polskie Proxy. Przejrzyj wtyczki w przeglądarkach czy przypadkiem jakiś zmieniacz IP Ci się nie wkradł.


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - MickeyHuntr - 02-06-2016 00:19

(01-06-2016 21:47)AnnaKa napisał(a):  Jak możesz sprawdź przez polskie Proxy. Przejrzyj wtyczki w przeglądarkach czy przypadkiem jakiś zmieniacz IP Ci się nie wkradł.
Na polskich proxy wyrzuca mi francuskie LOL, czyżby coś wam się w skryptach zrąbało? Jedyne co mam to adbloker, ale przedtem wszystko śmigało


RE: Czemu zamiast contentlockera wyświetla mi arabskie reklamy? - AnnaKa - 02-06-2016 09:29

Jak możesz napisz do Mirka w tej sprawie, On będzie mógł więcej pomóc niżeli ja. I GG będzie najlepszą drogą do załatwienia tejże sprawy.