Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostep do kont z grami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dostep do kont z grami (/Temat-Dostep-do-kont-z-grami-133989)



Dostep do kont z grami - DenzMonsta - 01-06-2016 15:32

1.Nazwa przedmiotu : Dostep do kont z grami
2.Opis przedmiotu : Aktualnie posiadane gry:
Tomb Rider, METAL GEAR SOLID V, GTA V, Far Cry Primal, XCOM 2 PL, JUST CAUSE 3, Euro Truck Simulator 2 GOLD, Call of Duty Black Ops 3, American Truck Simulator, Fallout 4, Hitman, The Crew
W większości są to konta steam, na których są też inne gry. Z kont korzysta max 10 osób więc gry aktywują się praktycznie od razu!
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 4zł od 1 gry
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal


RE: Dostep do kont z grami - Prizmo* - 01-06-2016 15:48

Wiesz że czymś takim łamiesz regulamin Steam,i byle kto może to zgłosić,a twoje konto zostanie wykluczone ze społeczności? Wystarczy link do tego tematu + link do konta matki i po tobie. Zastanów sie nad tym pierwsze. W dodatku twój "biznes" dawno wypalony i konto z wszystkimi tymi grami już od 1zł można "wynająć"
Ale ja nie potrzebuje płacić,ponieważ mam te wszystkie gry co wymieniłeś i dużo więcej oprócz nich Wink daje ci tylko cynk,jak to się dla ciebie może skończyć,więc nie odbieraj tego negatywnie Smile


RE: Dostep do kont z grami - DenzMonsta - 01-06-2016 15:52

Nie ja jedyny to robię Smile Dobrze to zapłać 1zł Smile Nikt Cię do niczego nie zmusza Smile


Dostep do kont z grami - Klin - 18-07-2016 01:23

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.