Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
użytkownik surfbar - próba oszustwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: użytkownik surfbar - próba oszustwa (/Temat-uzytkownik-surfbar-proba-oszustwa-133986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Majka - 18-06-2016 19:07

(18-06-2016 18:54)Captain napisał(a):  Poczekaj jeszcze z tydzień, ban nie ucieknie. Jeśli się nie zaloguje do tego czasu, lub nie odpowie na nasze wiadomosci wtedy można banować.

A póki co można dodać mu w profili to ,,Uwaga na transakcje z tym użytkownikiem''.

dokładnie

(18-06-2016 18:59)MickeyHuntr napisał(a):  Btw @[Majka] Będziesz miał(a) coś przeciwko udostępnieniu mi i @[Captain]owi jego numeru IP? Smile Znam kilka ciekawych usług, które chłopakowi życiu utrudnią, tak jak np. ddos, który wyłączy mu neta na dobry tydzień Tongue


Undecided


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 18-06-2016 19:07

(18-06-2016 19:05)DzejkobPL napisał(a):  
(18-06-2016 18:59)MickeyHuntr napisał(a):  Btw @[Majka] Będziesz miał(a) coś przeciwko udostępnieniu mi i @[Captain]owi jego numeru IP? Smile Znam kilka ciekawych usług, które chłopakowi życiu utrudnią, tak jak np. ddos, który wyłączy mu neta na dobry tydzień
Nikt Ci nie udostępni jego IP... Jedyne co możesz, to iść na Policję. DDoSy są nielegalne, tak tylko przypominam.

Wyłudzenie pożyczki i próba oszustwa także Smile


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Captain - 18-06-2016 19:23

(18-06-2016 18:59)MickeyHuntr napisał(a):  Btw @[Majka] Będziesz miał(a) coś przeciwko udostępnieniu mi i @[Captain]owi jego numeru IP? Smile Znam kilka ciekawych usług, które chłopakowi życiu utrudnią, tak jak np. ddos, który wyłączy mu neta na dobry tydzień Tongue

Żeby było jasne - ja w takich działaniach nie biorę żadnego udziału. Ale Ty rób co chcesz, nie moja sprawa.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Majka - 21-06-2016 18:52

Surfbar "Ostatnia wizyta: Dzisiaj 08:27"

Żegnamy z forum! Ban