Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
użytkownik surfbar - próba oszustwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: użytkownik surfbar - próba oszustwa (/Temat-uzytkownik-surfbar-proba-oszustwa-133986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Majka - 18-06-2016 11:55

(18-06-2016 10:53)MickeyHuntr napisał(a):  @[Majka] surfbar zlewa temat i myśli, że mu to wszystko ujdzie płazem. Był dostępny 4 dni temu, a 8 dni temu zarzekał się, że przelew już wysłany i będzie w poniedziałek. Zalecałbym też zobaczyć jakie konta założono na jego IP, bo mogę się założyć, że już kolejne wałki kręci na innym koncie

Z jego IP nie zostało założone inne konto. Chyba, że ma zmienne, proxy itp.
Czekam, aż będzie dostępny.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 18-06-2016 17:34

@[Majka] No ok, ale nie oczekiwałbym jakiegoś wielkiego powrotu. Czekam aż wróci i powie, że zapomniał wysłać kasy, albo że jakieś wakacje lub sprawa rodzinna Lolbeka


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - twardy - 18-06-2016 17:41

Poszedl w tany za kase za lapka Lol


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Captain - 18-06-2016 17:59

(18-06-2016 10:53)MickeyHuntr napisał(a):  @[Majka] surfbar zlewa temat i myśli, że mu to wszystko ujdzie płazem. Był dostępny 4 dni temu, a 8 dni temu zarzekał się, że przelew już wysłany i będzie w poniedziałek. Zalecałbym też zobaczyć jakie konta założono na jego IP, bo mogę się założyć, że już kolejne wałki kręci na innym koncie

Nie ujdzie mu płazem, bo ma u mnie pożyczkę do oddania i też olewa temat. Nie odpowiada na moje wiadomość i coś czuje, że nie zamierza jej oddać, zwłaszcza gdy patrzę na ten temat...


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 18-06-2016 18:08

(18-06-2016 17:59)Captain napisał(a):  
(18-06-2016 10:53)MickeyHuntr napisał(a):  @[Majka] surfbar zlewa temat i myśli, że mu to wszystko ujdzie płazem. Był dostępny 4 dni temu, a 8 dni temu zarzekał się, że przelew już wysłany i będzie w poniedziałek. Zalecałbym też zobaczyć jakie konta założono na jego IP, bo mogę się założyć, że już kolejne wałki kręci na innym koncie

Nie ujdzie mu płazem, bo ma u mnie pożyczkę do oddania i też olewa temat. Nie odpowiada na moje wiadomość i coś czuje, że nie zamierza jej oddać, zwłaszcza gdy patrzę na ten temat...
Oj grubo, a jaka suma? Masz jego dane w razie czego?


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Captain - 18-06-2016 18:21

Suma niby nieduża, chociaż jeżeli on wam nawet 13zł żałuje, to wątpię aby oddał...


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Majka - 18-06-2016 18:51

Widzę, że już mamy dwie "ofiary" mogę na tej podstawie banować ale nie sądzę, że Wam pomoże w rozwoju sprawy. Ban jest równoznaczny, że kasy nie odzyskacie.
Dla mnie jest to śmieszne, że niby stabilny forumowicz za kilka zł daje du...


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Captain - 18-06-2016 18:54

Poczekaj jeszcze z tydzień, ban nie ucieknie. Jeśli się nie zaloguje do tego czasu, lub nie odpowie na nasze wiadomosci wtedy można banować.

A póki co można dodać mu w profili to ,,Uwaga na transakcje z tym użytkownikiem''.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 18-06-2016 18:59

Btw @[Majka] Będziesz miał(a) coś przeciwko udostępnieniu mi i @[Captain]owi jego numeru IP? Smile Znam kilka ciekawych usług, które chłopakowi życiu utrudnią, tak jak np. ddos, który wyłączy mu neta na dobry tydzień Tongue


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - DzejkobPL - 18-06-2016 19:05

(18-06-2016 18:59)MickeyHuntr napisał(a):  Btw @[Majka] Będziesz miał(a) coś przeciwko udostępnieniu mi i @[Captain]owi jego numeru IP? Smile Znam kilka ciekawych usług, które chłopakowi życiu utrudnią, tak jak np. ddos, który wyłączy mu neta na dobry tydzień
Nikt Ci nie udostępni jego IP... Jedyne co możesz, to iść na Policję. DDoSy są nielegalne, tak tylko przypominam.