Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
użytkownik surfbar - próba oszustwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: użytkownik surfbar - próba oszustwa (/Temat-uzytkownik-surfbar-proba-oszustwa-133986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Majka - 10-06-2016 14:53

@[surfbar] proszę o zabranie głosu w dyskusji. Jeżeli będzie brak odzewu z Twojej strony wylecisz z forum z nickiem "oszust".


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - surfbar - 10-06-2016 15:05

Laptop został sprzedany na olx.
Prosiłem tego użytkownika aby wystawił aukcję ale on zapomniał i wystawił ją parę dni puźniej on się nie odzywał więc myślałem że już nie chce współpracować
Za co ja mam mu zwrócić pieniądze jeżeli moja transakcja nie doszła do skutku.Prowizja była za sprzedanie przedmiotu.
Pozdrawiam.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Majka - 10-06-2016 15:09

(10-06-2016 15:05)surfbar napisał(a):  Laptop został sprzedany na olx.
Prosiłem tego użytkownika aby wystawił aukcję ale on zapomniał i wystawił ją parę dni puźniej on się nie odzywał więc myślałem że już nie chce współpracować
Za co ja mam mu zwrócić pieniądze jeżeli moja transakcja nie doszła do skutku.Prowizja była za sprzedanie przedmiotu.
Pozdrawiam.

@[MickeyHuntr] tak było?


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 10-06-2016 15:11

Wystawiłem aukcję zaraz po tym jak otrzymałem wiadomość, to że nie odpisałem "OK" nie znaczyło, że nie widziałem tej wiadomości.

A przepraszam bardzo prowizje na Allegro to ja mam zapłacić? Na PW nie łaska odpisać prawda?


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - surfbar - 10-06-2016 15:19

(10-06-2016 15:11)MickeyHuntr napisał(a):  Wystawiłem aukcję zaraz po tym jak otrzymałem wiadomość, to że nie odpisałem "OK" nie znaczyło, że nie widziałem tej wiadomości.

A przepraszam bardzo prowizje na Allegro to ja mam zapłacić? Na PW nie łaska odpisać prawda?
Ile było tej prowizji allegro i proszę od razu o numer konta to prześle pieniądze


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 10-06-2016 15:25

[Obrazek: g38l5p6.png]

13zł, dane do przelewu na PW


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Bravo - 10-06-2016 15:46

(10-06-2016 15:25)MickeyHuntr napisał(a):  [Obrazek: g38l5p6.png]

13zł, dane do przelewu:
>>>>>>>

@[MickeyHuntr] Ty ... usuń te dane bo zaraz ktoś je wykorzysta prześlij mu je na PW ...


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - selfie - 10-06-2016 15:57

@[Bravo] A co tu niby jest do zobaczenia? Żadnych danych nie widzę.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - wiesiek - 10-06-2016 16:04

bo zostały wyedytowane :-P


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 10-06-2016 16:07

Magia ahah Jerk2