Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
użytkownik surfbar - próba oszustwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: użytkownik surfbar - próba oszustwa (/Temat-uzytkownik-surfbar-proba-oszustwa-133986)

Strony: 1 2 3 4 5 6


użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 01-06-2016 15:15

Witam, użytkownik surfbar próbował zrobić przekręt używając mnie jako słupa. Po umówieniu się na wystawienie aukcji allegro i zapłacie po 10 zł za wygraną aukcję straciliśmy na jakiś czas kontakt. Po tygodniu odczytałem wiadomość, abym wystawił ponownie laptopa, który nie poszedł na aukcji kup teraz, jako aukcję bez ceny minimalnej. Przez tydzień nie było żadnego odzewu, po tygodniu ktoś wygrał laptopa za 202,50 zł + 10 zł wysyłki. Po kolejnym tygodniu prób kontaktu z użytkownikiem otrzymałem taką oto wiadomość:
Cytat:Niestety ale już sprzedałem laptop na olx
Przepraszam za kłopot
Podejrzewam, że surfbar chciał sprzedać laptopa na lewo po czym wysłać mi podrobione potwierdzenie wysyłki przedmiotu, abym to ja miał problemy z tytułu nie wywiązania się z umowy na Allegro, a on miał dodatkowe pieniążki w kieszeni. Dodam też, że Allegrowicz przez ten czas wygrażał mi się sądem i pozwaniem za próbę oszustwa, gdyż napisałem mu, że mam problem z kontaktem z osobą sprzedającą.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - mikuss - 01-06-2016 15:31

No to już wiadomo kto jest tym głupkiem co z cwaniakiem w "spółkę" wszedł. Wcale mi Cb nie szkoda a wręcz szkoda, że nikt nie założył Ci sprawy bo wtedy byś szybko rozum odnalazł
Pisałem i ostrzegałem w temacie ( http://zarabiam.com/Temat-Zlece-wystawianie-na-allegro-132624 ) jak szukał pośrednika, no ale jak żeś chytry na pieniądze by ktoś Twoimi rękami lewe interesy robił to na drugi raz może pomyślisz co robisz


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 01-06-2016 16:05

(01-06-2016 15:31)mikuss napisał(a):  No to już wiadomo kto jest tym głupkiem co z cwaniakiem w "spółkę" wszedł. Wcale mi Cb nie szkoda a wręcz szkoda, że nikt nie założył Ci sprawy bo wtedy byś szybko rozum odnalazł
Pisałem i ostrzegałem w temacie ( http://zarabiam.com/Temat-Zlece-wystawianie-na-allegro-132624 ) jak szukał pośrednika, no ale jak żeś chytry na pieniądze by ktoś Twoimi rękami lewe interesy robił to na drugi raz może pomyślisz co robisz
Po pierwsze, to pieniędzy nie wysłałem, bo nie jestem idiotą jak ty myślisz, zanim się umówiliśmy powiedziałem jasno, że pieniądze zostają u mnie dopóki nie dostę informacji od użytkownika, że towar otrzymał, także nie masz głosu w tej sprawie ani prawa do "a nie mówiłem".


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - mikuss - 01-06-2016 16:07

(01-06-2016 16:05)MickeyHuntr napisał(a):  
(01-06-2016 15:31)mikuss napisał(a):  No to już wiadomo kto jest tym głupkiem co z cwaniakiem w "spółkę" wszedł. Wcale mi Cb nie szkoda a wręcz szkoda, że nikt nie założył Ci sprawy bo wtedy byś szybko rozum odnalazł
Pisałem i ostrzegałem w temacie ( http://zarabiam.com/Temat-Zlece-wystawianie-na-allegro-132624 ) jak szukał pośrednika, no ale jak żeś chytry na pieniądze by ktoś Twoimi rękami lewe interesy robił to na drugi raz może pomyślisz co robisz
Po pierwsze, to pieniędzy nie wysłałem, bo nie jestem idiotą jak ty myślisz, zanim się umówiliśmy powiedziałem jasno, że pieniądze zostają u mnie dopóki nie dostę informacji od użytkownika, że towar otrzymał, także nie masz głosu w tej sprawie ani prawa do "a nie mówiłem".

Samo wejście na ewidentne zasady jako "słup" nie jest już niczym zdrowym a takie były dźwięki tematu kiedy szukał do roboty czyimiś rękami
Jak byś był mądry to byś się na żadną współpracę nie godził, ostrzegałem a wszelkie kłopoty miałbyś tylko na własne życzenie Smile
Sam zdecyduję czy mogę coś gdzieś pisać czy nie, prawda w oczy kole jak to mówią może nauka w las nie pójdzie Tongue


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 10-06-2016 10:48

HAlooo? Czemu ten użytkownik dalej ma aktywne konto?


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Robaczek12 - 10-06-2016 10:54

MickeyHuntr dobrze mowisz nikt go jeszcze nie zablokował a ostatnio nic nie pisze nie odzywa sie na forum


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 10-06-2016 10:58

No tak, a wczoraj był!


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - selfie - 10-06-2016 11:05

@[MickeyHuntr] Może zawołaj modów?


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - MickeyHuntr - 10-06-2016 11:41

Mody chyba się nie interesują... Ostatnim razem jak do klina pisałem chociażby w sprawie dodania poradnika do sprzedaży, to pisałem 6 razy i dalej mi nie odpisał.


RE: użytkownik surfbar - próba oszustwa - Hybrid1990 - 10-06-2016 12:01

@[surfbar]
@[Majka]

Bolało?