Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE (/Temat-Sprzedam-E-Mail-Wp-Tworzone-botem-ORAZ-WP-INTERIA-ZAKLADANE-RECZNIE-133980)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - izaw94 - 23-10-2016 17:44

POLECAM !!!


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - Mikey - 27-10-2016 16:25

Doskonały kontakt i dobra jakość- polecam!


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - mlody16918 - 05-11-2016 00:07

@[mikuss] Jaka cena za 1000 kont wp?


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - mikuss - 05-11-2016 00:20

(05-11-2016 00:07)mlody16918 napisał(a):  @[mikuss] Jaka cena za 1000 kont wp?
@[mlody16918]
Wszystko zależy Których.Wysłałem pw z informacją


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - toomysai - 07-11-2016 20:46

Chciałbym od ciebie zakupić konta Email @[mikuss]
Ile za 50 kont zakładanych ręcznie?


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - mikuss - 07-11-2016 20:59

(07-11-2016 20:46)toomysai napisał(a):  Chciałbym od ciebie zakupić konta Email @[mikuss]
Ile za 50 kont zakładanych ręcznie?
@[toomysai]
Matematyka jest o ile wiem prosta
Jeśli 100 szt ręcznych jest za 14 zł lub 12( w zależności który typ kont ręcznych chcesz) to ile z tego to połowa ???


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - toomysai - 07-11-2016 21:01

Chciałbym od ciebie zakupić 50 kont własnoręcznie robionych
@[mikuss]


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - mikuss - 07-11-2016 21:04

@[toomysai]Posty bijesz ? bo już nie wiem ....
Czy liczyć nie potrafisz ?????????????????????????????????????

Jeśli 50 szt z kont ręcznych za 0.14 to 7 zl
Jeśli 50 szt z kont ręcznych za 0.12 to 6 zł


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - toomysai - 07-11-2016 21:29

Nie wiem o co Ci chodzi... Po prostu napisałem, że chcę kupić od ciebie 50 kont własnoręcznie robionych... Nie zrozumiałeś tego, że wystarczyło podać na PW PP i bym przesłał kasę? Teraz to ja już podziękuję za twoją usługę... Jak Ty masz takie podejście do klientów to możesz sobie te emaile schować do kieszeni Wink


RE: Sprzedam E-Mail : Wp Tworzone botem, ORAZ WP, INTERIA ZAKŁADANE RĘCZNIE - mikuss - 07-11-2016 21:34

(07-11-2016 21:29)toomysai napisał(a):  Nie wiem o co Ci chodzi... Po prostu napisałem, że chcę kupić od ciebie 50 kont własnoręcznie robionych... Nie zrozumiałeś tego, że wystarczyło podać na PW PP i bym przesłał kasę? Teraz to ja już podziękuję za twoją usługę... Jak Ty masz takie podejście do klientów to możesz sobie te emaile schować do kieszeni Wink
@[toomysai]
Ja mam normalne podejście do klientów co może potwierdzić i potwierdza wiele osób.
Masz cenę podaną ile kont w jakiej cenie więc każdy umie sobie policzyć to takie proste.
Oj myślisz, że mi łaskę jakąś robisz, że konta u mnie kupisz ???
Nie kolego nie robisz mi żadnej łaski, nie chcesz nie kupuj ja w myślach nie umię czytać a ten co chce kupić konta to sam pisze żeby podać i co do zapłaty, ty tego nie zrobiłeś w żadnym z postów więc w mojej ocenie sobie w temacie nabijałeś posty