Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj (/Temat-Faucet-Game-Faucet-Cows-graj-i-zarabiaj-133969)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - loryn222 - 27-06-2016 14:19

I w tym właśnie sęk że ma schemat i go rozgryzłem .

Tak z ciekawostek to tyle znów nabiłem na kościach z nudów :


[Obrazek: lryg1e68eov3.jpg]


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - phelela - 27-06-2016 14:21

A moglbys sie podzielic schematem niczym jeszcze działa ? Chyba nie czerpiesz korzysci bezposrednio od autora i nie zaszkodzi to grze dzieki z góry Smile


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - loryn222 - 27-06-2016 14:40

Schemat jest prosty jak pupcia niemowlaka i zawsze się sprawdza , tylko żeby coś na nim zarobić , tak na spokojnie , to polecam uzbierać minimum 100k satoshi. . Ja się kapnąłem od razu jak zacząłem grać w kości . Jedyny problem którego się obawiam , to to że jeśli się wygadam i po koleji osoby zaczną se tak zarabiać , to admin zmieni schemat bądź usunie gierkę lub porostu się zwinie .


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - ToxicIce - 27-06-2016 14:52

(27-06-2016 14:40)loryn222 napisał(a):  Schemat jest prosty jak pupcia niemowlaka i zawsze się sprawdza , tylko żeby coś na nim zarobić , tak na spokojnie , to polecam uzbierać minimum 100k satoshi. . Ja się kapnąłem od razu jak zacząłem grać w kości . Jedyny problem którego się obawiam , to to że jeśli się wygadam i po koleji osoby zaczną se tak zarabiać , to admin zmieni schemat bądź usunie gierkę lub porostu się zwinie .

Też jestem tego zdania, dlatego chciałem tylko info czy to jakiś schemat. Dzięki leci rep. Smile


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - ToxicIce - 27-06-2016 16:17

Chyba zaczynam już to łapać
[Obrazek: i80p328pdgum.png]


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - ToxicIce - 27-06-2016 20:51

@[loryn222] ogarnij skrzynkę


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - phelela - 27-06-2016 21:37

(27-06-2016 14:40)loryn222 napisał(a):  Schemat jest prosty jak pupcia niemowlaka i zawsze się sprawdza , tylko żeby coś na nim zarobić , tak na spokojnie , to polecam uzbierać minimum 100k satoshi. . Ja się kapnąłem od razu jak zacząłem grać w kości . Jedyny problem którego się obawiam , to to że jeśli się wygadam i po koleji osoby zaczną se tak zarabiać , to admin zmieni schemat bądź usunie gierkę lub porostu się zwinie .

Biorąc pod uwage ze temat nie sledzi jakas wielka rzesza osob to chyba moglbys sie podzielic no ewentualnie na privie jakbys chcial z góry dzieki .


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - ToxicIce - 27-06-2016 22:43

(27-06-2016 21:37)phelela napisał(a):  
(27-06-2016 14:40)loryn222 napisał(a):  Schemat jest prosty jak pupcia niemowlaka i zawsze się sprawdza , tylko żeby coś na nim zarobić , tak na spokojnie , to polecam uzbierać minimum 100k satoshi. . Ja się kapnąłem od razu jak zacząłem grać w kości . Jedyny problem którego się obawiam , to to że jeśli się wygadam i po koleji osoby zaczną se tak zarabiać , to admin zmieni schemat bądź usunie gierkę lub porostu się zwinie .

Biorąc pod uwage ze temat nie sledzi jakas wielka rzesza osob to chyba moglbys sie podzielic no ewentualnie na privie jakbys chcial z góry dzieki .

Właśnie w ludziach takich jak ty jest problem. Tylko czekają, aż dostaną gotowca i nawet nie będą potrafili z niego skorzystać. Co więcej będą mieli pretensje, że nie działa tak jak to sobie oni wymyślili. Takim podejściem tylko na polityka.

Ja używając tylko dźwigni, w ciągu 2h wbiłem ponad 100k. Użyj tego, a jak nie wiesz jak to napisz do mnie PW to wytłumaczę.


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - loryn222 - 28-06-2016 07:37

(27-06-2016 20:51)ToxicIce napisał(a):  @[loryn222] ogarnij skrzynkę



Ogarnięta skrzynka , w kilka dni dostałem od ponad 30 osób zapytanie czy mogę zdradzić mój sposób na kości i jestem prawie na 100% pewien że nawet nie zagrali tylko czekali na gotowca , by potem walić hejty . Smile


RE: [Faucet Game] Faucet Cows - graj i zarabiaj - ktostujest - 28-06-2016 08:44

@[loryn222]

Ja zapisdałem sobie około 1000 kolejnych spinów i nie widze zależności niestety Smile