Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Historia transakcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Historia transakcji (/Temat-Historia-transakcji-133953)



Historia transakcji - nemuritorul - 31-05-2016 16:43

Witam serdecznie, chciałbym podzielić się z wami własnymi zagrywkami na koncie rzeczywistym jak i na koncie demo, oczywiście to tylko skrócona historia, bo kont mam wiele i nie chcę zaśmiecać tematu, więcej można zobaczyć po kontakcie ze mną, różnica pomiędzy real a demo jest tylko taka iż na demo otwieram grubsze transakcje, ale strategie mam taką samą. Oto kilka transakcji z demo oraz real konta. Pozdrawiam i tym samym zapraszam do współpracy, więcej info w pw.


[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: 31_real.jpg]

[Obrazek: 31_mt4.jpg]

[Obrazek: closed_demo.jpg]

[Obrazek: closed_real.jpg]


RE: Historia transakcji - DonWestbam - 03-06-2016 20:54

Ciekawy bardzo temat, będę śledził Wink Zastanawiałem się nad założeniem podobnego, czegoś że tak powiem do wrzucania info na temat jakiś ciekawych operacji.
Na forum jest wielu że tak powiem "kozaków" w tej dziedzinie zarabiania, mogli by się czasem podzielić z nami swoimi ruchami, i podpowiedzieć na jakiej operacji by tu jakąś ładną kaskę ukręcić Smile

Pozdrawiam Wink