Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum (/Temat-POMOCY-problem-z-dodaniem-zdjecia-linku-na-pewne-forum-133948)



POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - bestshacoeu1 - 31-05-2016 15:13

Witam.
Otóż zarejestrowałem się na pewnym forum.
I nie mogę dodać żadnego linka/zdjęcia.
Komunikat jaki się wyświetla to : Twój post zawiera więcej niż jeden link/obrazek w treści. Usuń nadmiarowe linki z treści posta." Widzę kilka osób na tym forum co dodają po kilka zdjęć "Klikając na opcje Odpowiedź" odpowiadają sami sobie na swój temat i wstawiają zdjęcia linki.
Dodam , że dodaje 1 zdjęcie i jeden link to też nic.
Jak ominąć to ograniczenie?
Musze mieć wyższe uprawnienia?
Proszę was o pomoc bo wiem , że się znacie dobrze na stronach internetowych.
POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA POŚWIĘCENIE MI CZASU.


RE: POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - overlord25 - 31-05-2016 15:24

Jakie to forum?


RE: POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - TheMe - 31-05-2016 15:29

1. Nie ten dział - "Poradnik" to nie to samo co prośba o pomoc, oraz "zarabianie przez internet" to nie to samo co korzystanie z forum.
2. Zobacz czy można dodać to za pomocą znaczników html/php
3. Może tylko ludzie z wyższymi uprawnieniami mogą dodać temat z większą ilością zdjęć/linków?


RE: POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - bestshacoeu1 - 31-05-2016 15:29

Nie mogę powiedzieć niestety.
Pomożesz mi?
Jakie są te znaczniki html bo nie znam Tongue


RE: POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - twardy - 31-05-2016 15:31

(31-05-2016 15:29)bestshacoeu1 napisał(a):  Nie mogę powiedzieć niestety.

To wynocha, chcesz pomocy albo nie, zdecyduj sie.


POMOCY problem z dodaniem zdjęcia/linku na pewne forum - MaLiN - 31-05-2016 15:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.