Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Przygotowanie RESTOCK! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Przygotowanie RESTOCK! (/Temat-Rozwiazane-Przygotowanie-RESTOCK-13392)



[Rozwiązane]Przygotowanie RESTOCK! - Roster - 11-09-2010 20:26

Bardzo prosze o POMOC!
Nigdy nie kupielem zadnej nagrody a w poniedzialek juz jest restock specjalnie dla mnie....
Czy moge kogos prosic aby dal mi linki z odpowiednim AUTOUZUPELNIENIEM i SYMULATOREM ( zebym mogl pocwiczyc ) ? Wink
Daje oczywiscie DUZE PLUSY ...
Prosze forumowicze pomozcie mi bo duzo tego jest i nie wiem ktory jest odpowiedni ... Pozdrawiam Wink xP


RE: Przygotowanie RESTOCK! - Bolt - 11-09-2010 20:43

Dział poradniki -- tasker.


RE: Przygotowanie RESTOCK! - Grabowkers - 11-09-2010 20:44

Nasz forumowy symulator: http://www.zarabiam.com/symulator/
Jeśli chodzi o autouzupełnienia to sam przyłączam się do pytania bo jestem trochę nie na czasie w tych sprawach, a będę brał udział w najbliższym restocku.


RE: Przygotowanie RESTOCK! - Miu - 11-09-2010 21:14

Nie licz na autouzupełnienia-za nie mogą byc bany.Osobiście polecam Taskera,lub Hotkeye(poszukaj w poradnikach)
opócz symulatora forumowego polecam lockerz-zone(poszukaj w google)
Pozdro Big Grin


[Rozwiązane]Przygotowanie RESTOCK! - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.