Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? (/Temat-Uzupelnienie-tylko-dla-Z-Listow-13391)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - KristopheR - 11-09-2010 18:57

[Obrazek: point7what.jpg]

Tak to jest pewne! Lockerz ogłosiło uzupełnienie nagród tylko dla Z-List'erów, którzy nie wygrali nic oprócz tapetki. I w najnowszym NEWS'ie na Hallway'u napisali, że odbędzie się on w ten poniedziałek ! Oto cytat:
Cytat:Uzupełnienie tylko dla Z-List'ów - 13 września - Jeżeli jesteś Z-List'em i nigdy nic nie wygrałeś, teraz masz szansę.
13 września wypada w poniedziałek, czyli pojutrze Wink

Na blogu podali nawet regulamin, który w 98% jest taki sam jak ostatnio lecz dodali do niego dwa podpunkty. Oto one:
Cytat:1. Musisz w sposób legalny uzyskać status Z-List nie później niż w sobotę 12 września, 5:59 (naszego czasu). Jeżeli jesteś pomocny w budowaniu serwisu Lockerz i nie osiągnąłeś jeszcze Z-List'y, zrób to legalnie i nie uciekaj się do spamowania lub wysyłania zaproszeń do przypadkówych ludzi aby się przyłączyli.

2.Aby dostac sie do restocku, musiałes nigdy nic nie zamówić (tapeta na pulpit się nie liczy) wykorzystując swoje PTZ w trakcie uzupełnienia Lockerz. Do celów niniejszego uzupełnienia zalicza się to, że uzyskasz inny produkt niż tapeta na pulpit, jeżeli Lockerz będzie miał ten produkt wyśle go do Ciebie albo "zapisze" sobie, że ten produkt będzie w trakcie wysyłania do Ciebie, niezależnie od tego czy w rzeczywistości otrzymasz już produkt.

Drugi podpunkt był zdecydowanie trudny do przetłumaczenia. Dużo osób pyta się też: "Jeżeli wygrałem nagrodę ale mi ją anulowali, to czy będę mógł wejść?" Odpowiedź jest prosta, NIE. Ponieważ wygrałeś nagrodę, a anulacja była powodem złamania regulaminu. Lecz jeżeli wygrałeś tapetkę, to możesz uczestniczyć. Lockerz zaznaczyło to w drugim podpunkcie, że tapety się nie liczą. Jest to miła niespodzianka, ze strony Lockerz, chociaż i tak każdy już coś wygrał Tongue

A więc podsumowując: Jeżeli masz Z-Lista i jeszcze nic nie wygrałeś na Lockerz (coś innego niż tapety) to nie masz na co czekać! Szybko szykuj Taskera, LRC PRO czy JS. Obojętnie, byle pomogło Ci to wygrać upragnioną nagrodę. A poniedziałek przygotuj się na nieprzespaną noc!

Powodzenia dla tych, którzy biorą udział!
Cha Ching!



RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - Grabowkers - 11-09-2010 19:20

Cytat:Jest to miła niespodzianka, ze strony Lockerz, chociaż i tak każdy już coś wygrał
Nie każdy Wink
Czy JS jest legalny czy może są w stanie go wykryć?


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - mikolaj90 - 11-09-2010 19:21

Wygrałem Skin ale i tak będę brał udział. Nawet jeśli jednak anulują będę czekał. Co mi szkodzi. W ogóle ze skinami powinno być tak. Co to jest warte taki skin ? Nic !


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - Polak123 - 11-09-2010 19:43

mikolaj90@ Nie bedziesz miał dostepu i tak.

to jest tylko dla z-list którzy nic nie kupil.


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - Roster - 11-09-2010 20:14

Ja nigdy nic nie kupielm i mam 13 k punktow (konto od grudnia 2009 ;/ )... mam zainstalowana wtyczke ze skrotem ALT+J wystarczy zeby cos wygrac Smile ??? pozdroo


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - kubaaa - 11-09-2010 20:56

Pechowo, albo na szczęście wylosowałem na restockach tylko tapetki. Mam nadzieję że uda mi się zamówić pewną nagrodę na restocku Big Grin .

EDIT UP: Nie wiadomo czy ci zadziała Alt+J więc lepiej się zabezpiecz innymi uzupełniaczami (Hotkeys, Greasemonkey).


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - Bolt - 11-09-2010 20:59

Autofill od dawna nie działa :O


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - Miu - 11-09-2010 21:06

załuje że zamawiałem bez potrzeby te bony ;p


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - KoGi - 11-09-2010 22:18

Nic nie wygrałem konto Z-List posiadam więc kampić na restock można Big Grin Big Grin


RE: Uzupełnienie tylko dla Z-Listów !? - turbocwaniak - 12-09-2010 13:38

No kurwa!
teraz moja kolej Big Grin