Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. (/Temat-Skutecznosc-na-poziomie-65-75-133904)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 14-06-2016 10:32

LIVE (liczony do statystyk)

WTA Mallorca
Mecz: Julia Goerges - Monica Puig
Typ: Monica Puig wygra 1. seta
Kurs: 1.80
Kurs: Bet365

Typ dostałem jakiś czas temu, ale niestety dopiero teraz jestem dyspozycyjny.

12:30

Koszykówka: Igrzyska Olimpijskie Kobiet
Mecz: Nigeria - Korea Południowa
Typ: Nigeria +3.5
Kurs: 1.83

Korea bez Lee Kyung - Kim Jung. Jednych z najważniejszych zawodniczek w reprezentacji Korei Południowej. Na pozycji centra w dzisiejszym meczu ma wystąpić 17-latka. Jeszcze wczoraj można było grać Nigerię po naprawdę dużym kursie 2.50 - 2.70. Nigeria to drużyna z większym potencjałem niż Korea, a ostatni czasy grają naprawdę solidną koszykówkę. Smile

Cytat:
12:30

Koszykówka: Igrzyska Olimpijskie Kobiet
Mecz: Nigeria - Korea Południowa
Typ: Nigeria +3.5
Kurs: 1.83

Korea bez Lee Kyung - Kim Jung. Jednych z najważniejszych zawodniczek w reprezentacji Korei Południowej. Na pozycji centra w dzisiejszym meczu ma wystąpić 17-latka. Jeszcze wczoraj można było grać Nigerię po naprawdę dużym kursie 2.50 - 2.70. Nigeria to drużyna z większym potencjałem niż Korea, a ostatni czasy grają naprawdę solidną koszykówkę. Smile

Największy kurs na zwycięstwo Nigerii można zagrać w Pinnacle po kursie @2.06.




RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 14-06-2016 11:34

Kurs na Nigerię na live @1.86.
Po raz kolejny spadł, co prawda minimalnie, ale jednak.


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - must - 14-06-2016 13:11

Typujesz Euro?


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 14-06-2016 13:26

Cytat:
LIVE (liczony do statystyk)

WTA Mallorca
Mecz: Julia Goerges - Monica Puig
Typ: Monica Puig wygra 1. seta
Kurs: 1.80
Kurs: Bet365

Typ dostałem jakiś czas temu, ale niestety dopiero teraz jestem dyspozycyjny.

Zakład wygrany!!
Wynik 1. seta: 4-6 dla Puig. Smile


Cytat:
12:30

Koszykówka: Igrzyska Olimpijskie Kobiet
Mecz: Nigeria - Korea Południowa
Typ: Nigeria +3.5
Kurs: 1.83

Korea bez Lee Kyung - Kim Jung. Jednych z najważniejszych zawodniczek w reprezentacji Korei Południowej. Na pozycji centra w dzisiejszym meczu ma wystąpić 17-latka. Jeszcze wczoraj można było grać Nigerię po naprawdę dużym kursie 2.50 - 2.70. Nigeria to drużyna z większym potencjałem niż Korea, a ostatni czasy grają naprawdę solidną koszykówkę. Smile

Cytat:
Największy kurs na zwycięstwo Nigerii można zagrać w Pinnacle po kursie @2.06.

Cytat:
Kurs na Nigerię na live @1.86.
Po raz kolejny spadł, co prawda minimalnie, ale jednak.

WYGRANE! CoolSmile

Bardzo ciężko grało się Nigerii, ponieważ chyba nikt nie lubi grać z drużyną, która 70% punktów zdobywa rzutami za 3. Koreanki w tej statystyce zdominowały niemiłosiernie: 14/33 (42.4% trafionych rzutów), przy 6/22 Nigerii.
Świetny występ Ekworomadu (14 punktów i 5 zbiórek), ale również Elonu (13 punktów) czy Kalu (11 punktów).



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 14-06-2016 15:05

18:00

EURO
Mecz: Austria - Węgry
Typ: Powyżej 3.5 kartki!!
Kurs: 1.83
Bet365

Typ otrzymałem ze stawką 8.5/10, a poniżej krótka analiza.

Austria wraca na mistrzostwa Europy po 8. letniej przerwie, z kolei Węgrzy po, aż 36. latach! Polsat Sport nazwał ten mecz "Derbami Cesarstwa", zważywszy na historię obu państw. Zresztą.. podobne słowa padły z ust trenera reprezentacji Austrii, Marcela Kollera, który nazwał ten mecz swoistego rodzaju derbami. Historie, tradycje czy mankamenty obu państw sobie podarujemy. W kwalifikacjach Węgrzy byli karani bardzo często, a w dzisiejszym meczu na pewno nogi nie odstawią. W grupie z Węgrami i Austrią są Portugalia i Islandia. Łatwo można wywnioskować, że bój o drugą lokatę toczył się będzie pomiędzy Islandią, Austrią i Węgrami, dlatego dzisiejszy mecz jest kluczowy nie tylko dlatego, że gra Austria z rywalem zza miedzy tylko będzie on miał kluczowe znaczenie w ogólnym rezultacie, ale to chyba sprawy oczywiste. Nie zdziwiłoby mnie gdyby linia wzrosła do 4, ale zważywszy na to kto jest sędzią tego spotkania myślę, że linia 3.5 pozostanie bez zmian, jedyne co się może zmienić to kursy. Francuski sędzia Clement Turpin poprowadzi dzisiejsze zawody. Sędzia, który nie często sięga do kieszonki, bardziej skupia się na indywidualnych reprymendach, aczkolwiek myślę, że w dzisiejszym spotkaniu 4 kartki na pewno zostaną pokazane.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - must - 14-06-2016 19:48

Węgry zaskoczyły Big Grin niezły kurs na nie był.


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 14-06-2016 19:57

(14-06-2016 15:05)Maroo napisał(a):  
18:00

EURO
Mecz: Austria - Węgry
Typ: Powyżej 3.5 kartki!!
Kurs: 1.83
Bet365

Typ otrzymałem ze stawką 8.5/10, a poniżej krótka analiza.

Austria wraca na mistrzostwa Europy po 8. letniej przerwie, z kolei Węgrzy po, aż 36. latach! Polsat Sport nazwał ten mecz "Derbami Cesarstwa", zważywszy na historię obu państw. Zresztą.. podobne słowa padły z ust trenera reprezentacji Austrii, Marcela Kollera, który nazwał ten mecz swoistego rodzaju derbami. Historie, tradycje czy mankamenty obu państw sobie podarujemy. W kwalifikacjach Węgrzy byli karani bardzo często, a w dzisiejszym meczu na pewno nogi nie odstawią. W grupie z Węgrami i Austrią są Portugalia i Islandia. Łatwo można wywnioskować, że bój o drugą lokatę toczył się będzie pomiędzy Islandią, Austrią i Węgrami, dlatego dzisiejszy mecz jest kluczowy nie tylko dlatego, że gra Austria z rywalem zza miedzy tylko będzie on miał kluczowe znaczenie w ogólnym rezultacie, ale to chyba sprawy oczywiste. Nie zdziwiłoby mnie gdyby linia wzrosła do 4, ale zważywszy na to kto jest sędzią tego spotkania myślę, że linia 3.5 pozostanie bez zmian, jedyne co się może zmienić to kursy. Francuski sędzia Clement Turpin poprowadzi dzisiejsze zawody. Sędzia, który nie często sięga do kieszonki, bardziej skupia się na indywidualnych reprymendach, aczkolwiek myślę, że w dzisiejszym spotkaniu 4 kartki na pewno zostaną pokazane.

Kolejny WINNER! CoolCool
Generalnie 4 kartki. (2 kartki i czerwona liczona jako dwie)



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 15-06-2016 13:42

Trzecie podsumowanie.
Liczba typów jaką podałem w moim temacie przekroczyła 30 (dokładnie 32) i myślę, że jest to dobry moment na swoistego rodzaju podsumowanie.

Liczba podanych typów w temacie: 32
*liczba wygranych typów: 23
*liczba przegranych typów: 9

Skuteczność: 72%
Yield: około 25-35% (policzę jeżeli znajdę na to więcej niż chwilę)
Średni kurs: 1.88

SmileSmile

15:00

Igrzyska Olimpijskie - Koszykówka Kobiet
Mecz: Nowa Zelandia - Kuba
Typ: Kuba +5.5 handicap azjatycki
Kurs: 1.83

Do tego meczu nie otrzymałem analizy, ale stawka to 7/10.


Cytat:
15:00

Igrzyska Olimpijskie - Koszykówka Kobiet
Mecz: Nowa Zelandia - Kuba
Typ: Kuba +5.5 handicap azjatycki
Kurs: 1.83

Do tego meczu nie otrzymałem analizy, ale stawka to 7/10.

Dodatkowo skuszę się na zwycięstwo Kubanek. Obejrzałem pierwszą kwartę i wyglądają na zdecydowanie lepszą drużynę. W zasadzie to pod każdym względem. Kurs @1.90.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 15-06-2016 16:19

Cytat:
15:00

Igrzyska Olimpijskie - Koszykówka Kobiet
Mecz: Nowa Zelandia - Kuba
Typ: Kuba +5.5 handicap azjatycki
Kurs: 1.83

Do tego meczu nie otrzymałem analizy, ale stawka to 7/10.

Cytat:
Dodatkowo skuszę się na zwycięstwo Kubanek. Obejrzałem pierwszą kwartę i wyglądają na zdecydowanie lepszą drużynę. W zasadzie to pod każdym względem. Kurs @1.90.


WYGRANA!!!
Wynik: 62-64.

Bodajże w 3. kwarcie można było zamykać zakład na handicap z około 80% zyskiem.


18:00

EURO
Mecz: Rumunia - Szwajcaria
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.80

Stawka: 7/10

Można spędzić popołudnie przed telewizorem, miejmy nadzieję, że z pozytywnym rezultatem.
Pozdrawiam! Smile



Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Coristo - 15-06-2016 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.