Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. (/Temat-Skutecznosc-na-poziomie-65-75-133904)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 10-06-2016 22:34

(10-06-2016 18:10)Maroo napisał(a):  
19:10

TYP LIVE!!!

Siatkówka
Mecz: Rosja - Holandia Kobiety
Typ: Holandia +1.5 seta
Kurs: 1.89
Betsson

Za połowę stawki.

Typ zaliczam do typów LIVE.
Zakład zamknięty po drugim secie.

Za kilka minut pojawi się typ w temacie.


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 00:02

1:00

Na żywo.

Koszykówka
Liga: WNBA
Mecz: Connecticut Sun - Seattle Storm
Typ: Seattle Storm
Kurs: 1.79

Typ na noc. Stawka 8/10



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 01:42

(11-06-2016 00:02)Maroo napisał(a):  
1:00

Na żywo

Koszykówka
Liga: WNBA
Mecz: Connecticut Sun - Seattle Storm
Typ: Seattle Storm
Kurs: 1.79

Typ na noc. Stawka 8/10

Zakład zamknięty w trakcie 3. kwarty, kiedy kurs na Seattle wynosił 1.13.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 10:05

11:30

Chiny: Super Liga
Mecz: Shanghai - Jiangsu Suning
Typ: Jianngsu Suning +0.5
Kurs: 2

Typ ze źródła ze stawką 8/10.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 12:58

(11-06-2016 10:05)Maroo napisał(a):  
11:30

Chiny: Super Liga
Mecz: Shanghai - Jiangsu Suning
Typ: Jianngsu Suning +0.5
Kurs: 2

Typ ze źródła ze stawką 8/10.

Zakład wygrany! Big Grin Wynik: 1-2.
Dzień rozpoczęty od sporego plusa. Kursy oscylowały w granicach 2-2.2. W niektórych bukach można było grać po 2.25.

Godzina 15 - podsumowanie.


Pierwsze podsumowanie w temacie.
Tak jak było mówione od początku podliczenie nie zawiera moich oraz typów live (od tego podsumowania własnych typów, tak samo zresztą jak typów live nie będę zamieszczał w temacie).


Liczba podanych typów: 15
Wygrane: 11
Przegrane: 4


Średni kurs ~1.87
Skuteczność 73%

Yield: 37%


15:00 !!!

EURO
Mecz: Czarnogóra - Szwajcaria
Typ: Powyżej 4.5 kartek
Kurs: 1.95

Typ dostałem ze stawką 8.5/10. HuhHuh



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 16:10

Cytat:
15:00 !!!

EURO
Mecz: Czarnogóra - Szwajcaria
Typ: Powyżej 4.5 kartek
Kurs: 1.95

Typ dostałem ze stawką 8.5/10. HuhHuh


Wygrana!! HuhHuh
8 kartek. Już po pierwszej połowie można było zamykać ten zakład z zyskiem (w moim przypadku) 93% na unibecie.


Chyba będzie trzeba zrobić nowe podsumowanie jeszcze dzisiaj jak teak dalej pójdzie. Big Grin

19:00

Siatkówka Kobiet
Mecz: Czarnogóra - Francja
Typ: Francja -2.5 / -1.5
Kurs: 2.10 / 1.60

Czarnogóra bez Tatjany Bokan. 6 dni temu Francuzki przegrały z Czarnogórą w tie-breaku, ale proszę na to nie zważać, ponieważ w tamtym meczu zawodniczka, która jest dzisiaj nieobecna, mianowicie Bokan miała bardzo dobry mecz, chyba jeden z lepszych w swojej karierze. Jeżeli Francuzki przegrają pierwszego seta wtedy zagram -1.5 bo taki też dostałem typ, z tym że kurs diametralnie spadł, bądź wygraną Francji. Dzisiaj drużyna będzie grała bez niej i myślę, że Francuzki wygrają spokojnie 3-1, bądź 3-0.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 18:33

Cytat:
19:00

Siatkówka Kobiet
Mecz: Czarnogóra - Francja
Typ: Francja -2.5 / -1.5
Kurs: 2.10 / 1.60

Czarnogóra bez Tatjany Bokan. 6 dni temu Francuzki przegrały z Czarnogórą w tie-breaku, ale proszę na to nie zważać, ponieważ w tamtym meczu zawodniczka, która jest dzisiaj nieobecna, mianowicie Bokan miała bardzo dobry mecz, chyba jeden z lepszych w swojej karierze. Jeżeli Francuzki przegrają pierwszego seta wtedy zagram -1.5 bo taki też dostałem typ, z tym że kurs diametralnie spadł, bądź wygraną Francji. Dzisiaj drużyna będzie grała bez niej i myślę, że Francuzki wygrają spokojnie 3-1, bądź 3-0.

Teraz tak jak było pisane. Typ będzie wliczany do podsumowania.

PROMOCJA!!!! WinkWink

Siatkówka Kobiet
Mecz: Czarnogóra - Francja
Typ: Francja
Kurs: 1.61

Francuski spokojnie to wygrają - nie weszły dobrze w mecz w tym pierwszym secie. Dużo błędów i niedokładności.
Jeżeli Francuski wygrają 2. seta będzie można myśleć nad -1.5.

Francuski osiągnęły odpowiedni, wysoki poziom i tym samym miażdżą Czarnogórę w drugim secie. Dobry blok; wysoka skuteczność pierwszego ataku, a przede wszystkim dobre przyjęcie i serwis. Tak de facto wszystko u Francuzem jest dopięte na ostatni guzik w tym secie i oby trzymał ten poziom do końca spotkania. Obserwuję mecz i jestem przekonany, że Czarnogóra nie wygra już, ani jednego seta dlatego też dokładam -1.5 na Francję. Kurs przyjemny bo 1.72, a myślę, że od teraz mecz będzie jednostronny.

21:00

EURO
Mecz: Rosja - Anglia
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.80

Ostatni typ jaki dzisiaj dostałem.
Stawka 8.5/10
Śmiało posyłać.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 11-06-2016 21:58

Cytat:
19:00

Siatkówka Kobiet
Mecz: Czarnogóra - Francja
Typ: Francja -2.5 / -1.5
Kurs: 2.10 / 1.60

Przegrana
Wynik: 2-3


Cytat:

Teraz tak jak było pisane. Typ będzie wliczany do podsumowania.

PROMOCJA!!!! WinkWink

Siatkówka Kobiet
Mecz: Czarnogóra - Francja
Typ: Francja
Kurs: 1.61

Wygrana
Wynik: 2-3



Cytat:
21:00

EURO
Mecz: Rosja - Anglia
Typ: Powyżej 3.5 kartek
Kurs: 1.80

Ostatni typ jaki dzisiaj dostałem.
Stawka 8.5/10
Śmiało posyłać.

Przegrana
Wynik: 2 kartki.


A jednak nie ostatni.

Siatkówka
World Grand Prix
Meksyk - Kazachstan Kobiety
Typ: Kazachstan -2.5 seta
Kurs: 1.50

Chyba jeszcze nigdy tak niskiego kursu nie dostałem. Zagram progresją.

1:00 Typ na dzisiejszą noc Smile

COPA AMERICA
Mecz: USA - Paragwaj
Typ: Powyżej 5 kartek
Kurs: 1.95
Bet365

Oprócz analizy, którą otrzymałem stricte dotyczącą tego meczu, również dostałem informację o COPA, która miała na uwadze zachowanie, ale również postrzeganie przez sędziów niektórych sytuacji, które nieraz są bardzo kontrowersyjne. Rzeczą oczywistą jest to, że sędziowie z Ameryki Południowej są przyzwyczajeni do agresywności, sporów czy bójek i teraz leży w jego gestii czy za każde agresywne i nieumyślne wejście pokaże kartonik czy nie. W tegorocznej Copa America zostało rozegranych 16 meczów, ale tylko w niektórych został pokryty over kartkowy. Fauli co niemiara, ale kartek brak. Zresztą oglądałem dwa, bądź trzy mecze i byłem w szoku decyzji sędziów. W Europie takie decyzje zostały by odpowiednio rozpatrzone przez związki. Dzisiaj ma paść na pewno powyżej 5 kartek. Jeżeli chodzi o wahania kursowe to są niewielkie, ale zaczyna spadać na Over, a względem siebie to większe pieniądze, o wiele większe pieniądze są postawione właśnie na ten typ. Już abstrahuje kto jest sędzią tego spotkania, a jest nim Julio Bascuñán González. Dość egzotyczny typ, ale o stawce 9/10.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 12-06-2016 10:13

Cytat:
A jednak nie ostatni.

Siatkówka
World Grand Prix
Meksyk - Kazachstan Kobiety
Typ: Kazachstan -2.5 seta
Kurs: 1.50

Chyba jeszcze nigdy tak niskiego kursu nie dostałem. Zagram progresją.

Zakład zamknięty w 3 secie przy przewadze Kazachstanu z zyskiem 92%.


Cytat:
1:00 Typ na dzisiejszą noc :Smile:

COPA AMERICA
Mecz: USA - Paragwaj
Typ: Powyżej 5 kartek
Kurs: 1.95
Bet365

Oprócz analizy, którą otrzymałem stricte dotyczącą tego meczu, również dostałem informację o COPA, która miała na uwadze zachowanie, ale również postrzeganie przez sędziów niektórych sytuacji, które nieraz są bardzo kontrowersyjne. Rzeczą oczywistą jest to, że sędziowie z Ameryki Południowej są przyzwyczajeni do agresywności, sporów czy bójek i teraz leży w jego gestii czy za każde agresywne i nieumyślne wejście pokaże kartonik czy nie. W tegorocznej Copa America zostało rozegranych 16 meczów, ale tylko w niektórych został pokryty over kartkowy. Fauli co niemiara, ale kartek brak. Zresztą oglądałem dwa, bądź trzy mecze i byłem w szoku decyzji sędziów. W Europie takie decyzje zostały by odpowiednio rozpatrzone przez związki. Dzisiaj ma paść na pewno powyżej 5 kartek. Jeżeli chodzi o wahania kursowe to są niewielkie, ale zaczyna spadać na Over, a względem siebie to większe pieniądze, o wiele większe pieniądze są postawione właśnie na ten typ. Już abstrahuje kto jest sędzią tego spotkania, a jest nim Julio Bascuñán González. Dość egzotyczny typ, ale o stawce 9/10.

Zakład wygrany!! Zostało pokazanych 10 kartek w tym meczu. Niesamowite. Big GrinBig Grin



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 12-06-2016 12:11

15:00

EURO
Mecz: Turcja - Chorwacja
Typ: Powyżej 4.5 kartki
Kurs: 1.85
Bet365

Typ otrzymałem ze stawką 7.5/10.
Pozdrawiam!