Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. (/Temat-Skutecznosc-na-poziomie-65-75-133904)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 08-06-2016 16:19

Typ zupełnie inny niż te poprzednie. Warto zagrać i kontrolować wynik bo dostałem informację, że będzie go można zamknąć z zyskiem około 90% przed końcem meczu. Nie wiem skąd mecz jest, ale od dwóch tygodni współpracuje z nowym źródłem. Chcę się podzielić tym typem, bo ostatnie dwa typy to zwrot i porażka, a podobno passa 3. niepowodzeń ostatni raz zdarzyła się około rok temu. Generalnie od tego czasu jak z nimi współpracuję to 17/23, średni kurs około około 1.85, a yield będzie można liczyć w swoim czasie.

18:30

Liga: Litwa A Lyga
Mecz: Jonava - Stumbras
Typ: Jonava +0.5
Kurs: 1.79

Korzystać!



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 08-06-2016 21:04

(08-06-2016 16:19)Maroo napisał(a):  
Typ zupełnie inny niż te poprzednie. Warto zagrać i kontrolować wynik bo dostałem informację, że będzie go można zamknąć z zyskiem około 90% przed końcem meczu. Nie wiem skąd mecz jest, ale od dwóch tygodni współpracuje z nowym źródłem. Chcę się podzielić tym typem, bo ostatnie dwa typy to zwrot i porażka, a podobno passa 3. niepowodzeń ostatni raz zdarzyła się około rok temu. Generalnie od tego czasu jak z nimi współpracuję to 17/23, średni kurs około około 1.85, a yield będzie można liczyć w swoim czasie.

18:30

Liga: Litwa A Lyga
Mecz: Jonava - Stumbras
Typ: Jonava +0.5
Kurs: 1.79

Korzystać!

Zakład wygrany. Wynik 2-2, a od 65 minuty można było zamykać z niezłym profitem około 75 - 85%, ale dla odważniejszych: warto było poczekać do końca.


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Watoga - 08-06-2016 21:08

Miałem stawiac ale nie bylem.na kompie :-(
Akurat kupon zrealizowalem :-(


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 09-06-2016 14:02

(08-06-2016 21:08)Watoga napisał(a):  Miałem stawiac ale nie bylem.na kompie :-(
Akurat kupon zrealizowalem :-(

Mówi się trudno. Jeszcze będziesz miał okazję Wink


RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 09-06-2016 15:06

16:30

Liga: Białoruś - Vysshaya Liga
Mecz: Naftan - Vitebsk
Typ: Vitebsk +0.5
Kurs: 1.80

Wróciłem do domu i dopiero teraz mogę wrzucić typ, który dostałem.
Podkreślam: typy są z nowego źródła.

PS. nie wiem jakie zrobię podsumowanie, ale na pewno nie będzie ono liczyło typów live, o czym wcześniej pisałem.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 09-06-2016 17:49

(09-06-2016 15:06)Maroo napisał(a):  
16:30

Liga: Białoruś - Vysshaya Liga
Mecz: Naftan - Vitebsk
Typ: Vitebsk +0.5
Kurs: 1.80

Wróciłem do domu i dopiero teraz mogę wrzucić typ, który dostałem.
Podkreślam: typy są z nowego źródła.

PS. nie wiem jakie zrobię podsumowanie, ale na pewno nie będzie ono liczyło typów live, o czym wcześniej pisałem.

Zakład wygrany. Mecz zakończony wynikiem 1-2. W momencie rozpoczęcia meczu, kurs na ten typ był o wiele mniejszy, niż do południa bo wynosił około 1.50. Nawet można było zamknąć z niewielkim profitem, ale warto było poczekać do ostatniej minuty - mimo tej czerwonej kartki dla Marakhovskiy'ego. Wink

22:15

Siatkówka
Liga: World Grand Prix
Mecz: Japonia - Serbia
Typ: Japonia
Kurs: 1.85

W skrócie napiszę analizę do tego meczu, którą otrzymałem. Pierwowzór jest dość obszerny, dlatego w moim temacie pojawi się tylko pigułka analizy tego meczu. Jeżeli wejdzie się w wahania kursów od wczoraj do dzisiaj to można zauważyć pewne dziwne zachowanie. Czym to jest spowodowane? Tym, że Serbia ma przystąpić do tego spotkania składem rezerwowym, trener ma poeksperymentować (Serbia bez Mihajlovic, Ognjenovic, Rasic i Boskovic), natomiast nie wiadomo czy nie będzie jakichś zmian w reprezentacji Japonii i czy w ogóle dojdzie do rotacji w jednym czy w drugim zespole - to wszystko leży już w gestii trenera, bo może mieć miejsca taka sytuacja, że obie drużyny wyjdą najsilniejszymi składami. Mimo wszystko, Japonia powinna wygrać z Serbkami w trzech, czterech setach.
Kurs bardzo przyjemny!



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 10-06-2016 09:39

(09-06-2016 15:06)Maroo napisał(a):  
22:15

Siatkówka
Liga: World Grand Prix
Mecz: Japonia - Serbia
Typ: Japonia
Kurs: 1.85

W skrócie napiszę analizę do tego meczu, którą otrzymałem. Pierwowzór jest dość obszerny, dlatego w moim temacie pojawi się tylko pigułka analizy tego meczu. Jeżeli wejdzie się w wahania kursów od wczoraj do dzisiaj to można zauważyć pewne dziwne zachowanie. Czym to jest spowodowane? Tym, że Serbia ma przystąpić do tego spotkania składem rezerwowym, trener ma poeksperymentować (Serbia bez Mihajlovic, Ognjenovic, Rasic i Boskovic), natomiast nie wiadomo czy nie będzie jakichś zmian w reprezentacji Japonii i czy w ogóle dojdzie do rotacji w jednym czy w drugim zespole - to wszystko leży już w gestii trenera, bo może mieć miejsca taka sytuacja, że obie drużyny wyjdą najsilniejszymi składami. Mimo wszystko, Japonia powinna wygrać z Serbkami w trzech, czterech setach.
Kurs bardzo przyjemny!

Zakład wygrany!! Japonki spokojnie ograły rywalki 3-0. W drugim secie wyłączyłem stream'a, ponieważ nie było za bardzo na co patrzeć. Japonki były w świetnej dyspozycji. Nawet fakt, że Serbki na niektórych pozycjach były o 20-30 cm wyższe to i tak nie zagroziły blokiem.
Wczoraj skuteczność 100%!!

16:30

Siatkówka
Liga: Europejska
Mecz: Węgry - Rumunia
Typ: Rumunia
Kurs: 1.8 -> 1.60

Z rana kursy zaczęły diametralnie spadać. Dostałem ten typ ze stawką 8.5/10. Można zagrać -1.5 seta po kursie około 1.8 - 2 na Rumunki bo moim zdaniem mecz zakończy się w trzech, góra czterech setach. W drużynie Węgierek zabraknie czołowych zawodniczek tj.: Sandor, Liliom, Dobi czy Horvath. Nawet kurs 1.50 to dobra promocja.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 10-06-2016 15:52

Cytat:
16:30

Siatkówka
Liga: Europejska
Mecz: Węgry - Rumunia
Typ: Rumunia
Kurs: 1.8 -> 1.60

Z rana kursy zaczęły diametralnie spadać. Dostałem ten typ ze stawką 8.5/10. Można zagrać -1.5 seta po kursie około 1.8 - 2 na Rumunki bo moim zdaniem mecz zakończy się w trzech, góra czterech setach. W drużynie Węgierek zabraknie czołowych zawodniczek tj.: Sandor, Liliom, Dobi czy Horvath. Nawet kurs 1.50 to dobra promocja.

W pierwszym secie 20-10 dla Rumunek. CoolBig Grin
Wiedziałem, że od początku może być dobrze, ale nie aż tak.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 10-06-2016 16:55

(10-06-2016 15:52)Maroo napisał(a):  
Cytat:
16:30

Siatkówka
Liga: Europejska
Mecz: Węgry - Rumunia
Typ: Rumunia
Kurs: 1.8 -> 1.60

Z rana kursy zaczęły diametralnie spadać. Dostałem ten typ ze stawką 8.5/10. Można zagrać -1.5 seta po kursie około 1.8 - 2 na Rumunki bo moim zdaniem mecz zakończy się w trzech, góra czterech setach. W drużynie Węgierek zabraknie czołowych zawodniczek tj.: Sandor, Liliom, Dobi czy Horvath. Nawet kurs 1.50 to dobra promocja.

W pierwszym secie 20-10 dla Rumunek. CoolBig Grin
Wiedziałem, że od początku może być dobrze, ale nie aż tak.

Zakład wygrany!!! Po raz kolejny łatwe pieniążki. Rumunki rozgromiły rywalki 3-0. Każdy set pewnie wygrany przez Rumunię. Już po pierwszym secie można było zamykać z minimalnym zyskiem.



RE: Skuteczność na poziomie 65 - 75%. - Maroo - 10-06-2016 18:10

19:10

TYP LIVE!!!

Siatkówka
Mecz: Rosja - Holandia Kobiety
Typ: Holandia +1.5 seta
Kurs: 1.89
Betsson

Za połowę stawki.