Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam - Bot Instagram Like/Follow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam - Bot Instagram Like/Follow (/Temat-Szukam-Bot-Instagram-Like-Follow-133899)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - barca27 - 25-11-2019 14:24

,,,


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - Czaq - 27-11-2019 20:20

(19-11-2019 23:27)MrWujek napisał(a):  Korzysta ktoś obecnie z MassPlanner2 ?

Mam problem przy dodawaniu źródeł w opcji Follow. Wybieram "Follow friends of target account" i dodaje konta, jednak otrzymuje informację, że to może chwilę zająć. Niestety po długim czasie, kont nie dodaje. Tak samo jak wpisuje inne źródła. Przy próbie uruchomenia opcji Follow, otrzymuje informację, że nie ma ustawionych żadnych Follow Sources.

Pracowałem już tak z Jarvee i na 99% wszystko ustawiam dobrze.

Może ten program nie działa? Za pieniądze otrzymałem od użytkownika tego forum, link do ściągnięcia zhackowanej wersji.
Jestem przekonany, że wina leży w samym sofcie. Aktualnie Jarvee / GMT2 ma spore problemy z działaniem i zabezpieczeniami IG/FB więc Massplanner w weresji zcrackowanej tym bardziej nie będzie ci działał. Jeśli już koniecznie chcesz obsługiwać swoje konta botem to polecam licencje do Jarvee.


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - dom3lek - 28-11-2019 14:27

Mi też popadały oprogramowania oparte na API/CHROME. Teraz pisze bota na Firefoxie używając wersji mobilnej Instagram(jakby appka) i efekty są zadawalające. Prędzej miałem problemy z wykonaniem jakiejkolwiek czynnoście włącznie z logowaniem. Teraz normalnie komentuje posty/wysyłam DM.


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - kazik.608 - 21-08-2022 12:25

ja to bym tez potrzebowała jakiś darmowych lajków... bo konto puste, nie umiem uzbierac Big Grin


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - hubson16 - 09-11-2022 21:21

Dajcie znać jak potrzebujecie, chętnie pomoge Smile


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - Czaq - 16-11-2022 08:04

@[kazik.608] @[hubson15] Nie ma co szukać Panowie - odpalajcie Growbot i zamiast kupować puste lajki lub puste follow z botów ogarnijcie dobre ustawienia i rozkręcajcie konta.
Sam posiadam kilka kont +5-10k follow i wszystko zbudowane na growbocie. Konta są aktywne, stosunek wyświetlanych stories do ilości posiadanych follow wynosi 1:2 Wink


Co do opłacenia samego narzędzia - jest darmowe. Dajcie znać to podeślę wersje od członka naszego mentoringu który przerobił działanie na 365 dni bez licencji Cool


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - suedomsa - 19-11-2022 22:33

(28-11-2019 14:27)dom3lek napisał(a):  Mi też popadały oprogramowania oparte na API/CHROME. Teraz pisze bota na Firefoxie używając wersji mobilnej Instagram(jakby appka) i efekty są zadawalające. Prędzej miałem problemy z wykonaniem jakiejkolwiek czynnoście włącznie z logowaniem. Teraz normalnie komentuje posty/wysyłam DM.

można kupić tego bota?

(16-11-2022 08:04)Czaq napisał(a):  @[kazik.608] @[hubson15] Nie ma co szukać Panowie - odpalajcie Growbot i zamiast kupować puste lajki lub puste follow z botów ogarnijcie dobre ustawienia i rozkręcajcie konta.
Sam posiadam kilka kont +5-10k follow i wszystko zbudowane na growbocie. Konta są aktywne, stosunek wyświetlanych stories do ilości posiadanych follow wynosi 1:2 Wink


Co do opłacenia samego narzędzia - jest darmowe. Dajcie znać to podeślę wersje od członka naszego mentoringu który przerobił działanie na 365 dni bez licencji Cool

Możesz zrobić screena jakich używasz ustawień bądź dać jakieś wskazówki?


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - David2702 - 29-11-2022 15:42

(16-11-2022 08:04)Czaq napisał(a):  @[kazik.608] @[hubson15] Nie ma co szukać Panowie - odpalajcie Growbot i zamiast kupować puste lajki lub puste follow z botów ogarnijcie dobre ustawienia i rozkręcajcie konta.
Sam posiadam kilka kont +5-10k follow i wszystko zbudowane na growbocie. Konta są aktywne, stosunek wyświetlanych stories do ilości posiadanych follow wynosi 1:2 Wink


Co do opłacenia samego narzędzia - jest darmowe. Dajcie znać to podeślę wersje od członka naszego mentoringu który przerobił działanie na 365 dni bez licencji Cool

Dzięki czaq za polecenie. Growbot już Pobrany widać działa;-) tylko teraz kwestia ustawień co do niego, żeby to płynnie śmigało i robiło robotę bo w tej chwili nie potrafię go nawet za bardzo odpalić Big Grin Czy posiadasz jakieś konkretne ustawienia lub instrukcje ? z góry dziękuję ;-)


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - kikiswiat1 - 30-01-2023 17:51

@Czaq

(16-11-2022 08:04)Czaq napisał(a):  @[kazik.608] @[hubson15] Nie ma co szukać Panowie - odpalajcie Growbot i zamiast kupować puste lajki lub puste follow z botów ogarnijcie dobre ustawienia i rozkręcajcie konta.
Sam posiadam kilka kont +5-10k follow i wszystko zbudowane na growbocie. Konta są aktywne, stosunek wyświetlanych stories do ilości posiadanych follow wynosi 1:2 Wink


Co do opłacenia samego narzędzia - jest darmowe. Dajcie znać to podeślę wersje od członka naszego mentoringu który przerobił działanie na 365 dni bez licencji Cool

O tutaj Smile


RE: Szukam - Bot Instagram Like/Follow - Czaq - 31-01-2023 08:08

Witajcie. Ustawienia growbota zostały przeze mnie już opisane wcześniej więc osoby zainteresowane zapraszam na priv.