Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook (/Temat-Szukam-bota-odpowiadajacego-automatycznie-na-wiadomosci-Facebook-133887)



Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook - aero2 - 30-05-2016 08:52

Witam.

Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook.

Potrzebuję odpowiadać na setki wiadomości, ale ręcznie nie daje rady.


RE: Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook - hosezbsk - 30-05-2016 08:57

Wiem ze na Fp jest taka opcja w ustawieniach Smile


RE: Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook - aero2 - 30-05-2016 09:02

@[hosezbsk]
Dzięki nie wiedziałem.Wink


RE: Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook - hosezbsk - 30-05-2016 10:04

(30-05-2016 09:02)aero2 napisał(a):  @[hosezbsk]
Dzięki nie wiedziałem.Wink

Luzik Jerk


RE: Szukam bota odpowiadającego automatycznie na wiadomości Facebook - Robaczek12 - 30-05-2016 10:18

hosezbsk ale jak to zrobic szefie ? Gdzie w ustawieniach zielony jestem jedna wiadomość taka sama i się odpowie na 200 wiadomości czy jak ??